Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Szerintetek mennyi az esélye...

Szerintetek mennyi az esélye az egészségügyi ellátórendszer összeomlásának, ha itthon elkezd terjedni a koronavirus?

Figyelt kérdés
Mondjuk 1-től 10-ig terjedő skálán, ahol az “1” a semennyi, a “10” pedig a totális összeomlás és kezelhetetlen helyzet, mindenki kezdjen imádkozni Istenéhez.

2020. márc. 3. 14:43
1 2 3 4 5 6
 11/56 A kérdező kommentje:

Senki nem beszélt itt stadionokról, ez egy full komoly kérdés.

Ha nem érdekel ne nézegesd. Van még itt annyi témakör, hogy véletlenül egészen biztos vagyok, hogy nem fut csak úgy bele ilyen kérdésbe az ember.

2020. márc. 3. 15:26
 12/56 anonim ***** válasza:
0%

Mivel nincs 0-ás opció így az 1-re szavazok és erre felteszek 1 millió forintot!!! Na ki mer fogadni velem???


Olyan szinten megetették ezzel az embereket, hogy az már szánalmas.

Nem is az etetés a szánalmas mert az már évtizedek óta megy (propaganda, álhírek stb stb..) hanem az, hogy az emberek nagy része így elhitte ezt a "halálos" vírust...

2020. márc. 3. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/56 A kérdező kommentje:

szívesen fogadnék, de mivel neked nincs egy millió forintod erre csak nagyot akartál mondani felháborodásodban így nem vehető komolyan sem a válaszod sem a fogadási ajánlatod.


Köszönöm válaszod !

2020. márc. 3. 15:53
 14/56 anonim ***** válasza:
45%
Az első vagyok. Nekem is már elegem van ezekből a kérdésekből. Miért kell itt kelteni a pánikot? Ez a pánikolás sokkal veszélyesebb mint maga vírus. Csak sok a hülye ember az a baj...
2020. márc. 3. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/56 anonim ***** válasza:
64%

Ez nem pánikolás b+


Százak jönnek haza fertőzörr országból, se nem tesztelik őket, se nem különítik el őket. Pedig többeknek már vannak felsőlégúti panaszaik.


Hasonlóan hanyag és felelőtleb módon bemennek közösségbe, dolgozni "mert ez csak hoax".


Az olaszoknál cirka 2000 beteg összecsukta az eüt... nekünk van 800 ágyunk és az égvilágon semmi intézkedés nincs csak várjuk a vihart.


Ez azokra nézve óriási felelőtlenség, akiknek nem elég erős már az immunrendszere.


Ha a Dél-Kóraihoz hasonló járvány lesz a vége 10-25 ezer beteg, 5-10000 ágyra lesz szükség és 1000 intenzív ápoló ágyra/lélegeztetővel.


Az összeomlás valós veszély, és ezt együtt hozta össze a sok agyatlan és felelőtlen magyar, meg a cigány Orbánkormány.


Együtt a kettő iránihoz hasonló járványt eredményezhet.

2020. márc. 3. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/56 anonim ***** válasza:
61%

Ja és ez nem pánikolás hanem reális helyzetelemzés és felkészülés.


A pánikolás az lesz majd amikor több ezer kórházi ágyra lenne szükség a felelőtlenség miatt. De nem lesz.


Ami most megy az pont a pánikolás halogatása a kormány részéről. Ideig óráig el lehet ódázni, vagy épp az a szándék hogy legyünk túl rajta minél előbb. Mert hadsereg nélkül esélytelen fenntartani a karantént... tehát nem is tudnak nagyon mit tenni.

2020. márc. 3. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/56 A kérdező kommentje:
Nekem mindenféle pánikkeltés nélkül is erős a gyanúm, hogy már van igazolt beteg itthon, csak még nem adhatnak róla tájékoztatást mivel fosnak a pánikhangulattól...
2020. márc. 3. 16:50
 18/56 anonim ***** válasza:
0%
Na akkor még egyszer igenis bele lehet futni ilyen kérdésekbe itt kedves kérdező.És már 3 hírportált tiltottam le emiatt.Mért a kormánynak mit kéne csinálnia?A legjobb az lenne ha mindenki maradna ott ahol van a világban akkor nem lenne ez a pánikolás.Szegény magyarok akik mindig sírnak hogy nincsen pénzük,de már azon aggódnak hogy nyáron hogy fognak menni nyaralni ha még mindig lesz korona.De egyébként ez már tényleg csak felesleges pánik. Ennyi én befejeztem.
2020. márc. 3. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/56 anonim ***** válasza:
0%

"Pedig többeknek már vannak felsőlégúti panaszaik."


Na itt látszik mennyi hozzáértő van.

Ez a fajta koronavírus pont, hogy nem okos felsőlégúti megbetegedést hanem alsó-légúti betegséget okoz...


Kérdező! Hol laksz? Felőlem írhatunk egy fogadást :D

Beteszünk 1-1 milliót egy bankba letétbe és a nyertes felveszi.

Garantálom, hogy május végére semmi nem lesz ebből a hihetetlen világjárványból :D

2020. márc. 3. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/56 anonim ***** válasza:
0%

15-ös honnan veszed ezt a dél-koreai betegszámot jézusom??? :D

Ezt mondja a TV? Csak mert én nem nézek Tv-t pont ezek miatt, sem nem olvasok búlvárhíreket...


Milyen iráni járvány??? Iránban van 2000 beteg, Dél-koreában 5000 és egyre kevesebb a megbetegedések száma.

2020. márc. 3. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!