Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mit tehetnék a nagyszüleimért...

Mit tehetnék a nagyszüleimért a koronavírus ellen?

Figyelt kérdés
Én fiatal vagyok, magamat nem féltem, de ők 90+ évesek, igencsak veszélyeztetett korosztály.
2020. márc. 5. 21:25
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Semmit. Ne engedd őket az utcára. Gondolom, most sem maguknak vásárolnak be, az meg van oldva.
2020. márc. 5. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
+ ha te vasarolsz be nekik, akkor magadra vigyazz. Latogatok mindig mossanak kezet, alap dolgok
2020. márc. 5. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
51%

Felfedezed/kifejleszted az ellenszert.

Viccet félretéve, kb. semmit.

Gondolom 90+ felett már nem járnak el otthonról.

Értem, hogy aggódsz, de szerintem így is viszik a prímet az átlag életkort nézve.

Te megteheted, hogy fertőtleníted a kezed meg stb. mielőtt meglátogatod őket, de az sem biztos, hogy van honnan elkapniuk.

2020. márc. 5. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Semmit se tudsz.
2020. márc. 5. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Zárkózzanak be otthon, ne menjenek sehová. Szomszéddal, postással, Jehova Tanúival, stb. ne álljanak le trécselni. A családi összejöveteleket is felejtsétek el. Tekintsetek saját magatokra úgy, mint potenciális fertőzöttek, és ennek megfelelően tartsátok a kapcsolatot.
2020. márc. 6. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
29%

Ha nincsen védőfelszerelésed akkor nem igen tudsz segíteni. Idősek ellátására kb eü munkásnak kéne lenned.


Élelmiszerbeszerzés, felkészülés több hónap bezártságra. Ezt kéne megoldanod.

2020. márc. 6. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!