Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Normális ha azért nem járok...

Normális ha azért nem járok el már a barátaimmal kocsmázni, mert félek, hogy a szellőzetlen, büdös kocsmákban elkapok valamit?

Figyelt kérdés

Amióta beköszöntött a hideg idő és a vele együtt járó mindenféle téli víruska azóta nem szeretek beülni sehova kocsmázni (mondjuk alapból sem szórakoztat már annyira)

Alapból is utálom , hogy sehol nem képesek szellőztetni, és amikor bemegyek egy-egy ilyen helyre ami full tele van , és megcsap az a rossz szag akkor elmegy a kedvem az egésztől.

Már ott tartok, hogy inkább kinn álldogálok a hidegben ilyenkor vagy egész egyszerűen hazamegyek.

De ha belegondolok ez nem normális, hogy ennyire bezárkózok ilyenkor.

Van még rajtam kívül valaki, aki szintén utálja ezt?

Az az igazság, hogy amúgy sem szeretem már ezeket a programokat...mindig csak éjszaka találkoznának a barátok, mintha más program nem is létezne.

Nekem ez az egész kocsmázás is már unalmas, mert inni már nem szeretek és egyszerűen nem tölt fel.

Fáradt vagyok, egész héten dolgozom és így 34 évesen már inkább nappali programokra vágynék, vagy max kis lights társasozás ilyesmi.



2020. márc. 7. 20:15
 1/8 anonim ***** válasza:
És ha nem normális, akkor mi van ?
2020. márc. 7. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
lol hát jogos..:D tulajdonképpen talán kínáncsi vagyok , hogy hány embert zavar az ilyesmi még rajtam kívül..:D
2020. márc. 7. 20:27
 3/8 anonim ***** válasza:
Lám-lám!- a járványnyk és a frrtőzéstől félrlrmnrk is van haszna!
2020. márc. 7. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

32 évesen hasonlóan vagyok. Utálok kocsmázni.


Viszont van egy baráti társaságom akikkel elmegyonünk közösen sportolni, és lefáradva utána beülünk a közeli rendezettebb kocsmába. Ahol nincs tömeg. Megiszunk 1-2 sört és 10-re otthon van mindenki.


Szerintem ez tök korrekt program, egészséges is a sport, barátokkal vagy és egy nem talponálló kocsmában iszol egy sert.


Ezektől a kocsmatúráktól meg éjszakai nagybebszásoktól nekem is herótom van. Aranyközépút :)

2020. márc. 7. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

utolsó jól leírtad amire én is vágynék.

Igen..kb ugyanez tetszik nekem is ,amikor van egy jó kis délutáni szabadban töltött program, aztán kis söröcske, borocska és 10 órakkor haza, hogy másnap ne egy rakás k..i legyek. És igen kocsma és kocsma között is van különbség.

2020. márc. 7. 20:36
 6/8 anonim ***** válasza:

Ja ahogy idősebb lettem egyre rosszabb a másnaposság. Nem bírja az emésztőrendszerem, izzadok, lázasnak érzem magamat. Szúr a májam, depressziós és pánikroham kerülget😃


Franc se akarja ezt. 25 évesen kutya bajom nem volt egy 7 napos fesztivált végigittam.

...

De mostanában kb 2-3(4) sör ami a max és amitől semmi bajom másnap. Még meló is simán megy.

2020. márc. 7. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

igen detto. 25 évesen, sőőtt.. 30 évesen is még bírtam rövidezni, borozgatni stb stb de most...

max 2 deci bor amit meg bírok inni, lehetőleg az is jobb minőségű legyen, mert attól nem lesz másnapos.

Pálinka, Unicum szintén jöhet de max 1 és egy pohár sör hozzá, de ez az egész esti ivászat már nem megy.

No meg unom is..

kb 15 éves korom óta bulizgatok, kocsmágatok.

Valahogy így 34 évesen már nem hoz lázba ha ugyanaz a hétvégi program mint 25 évesen.

Télen meg ez a szag ami ezekben a "tömegkocsmákban "van szörnyű...

Ráadásul mi mindig ugyanazokra a helykre járunk, szinte már kívülről fújom a prgoramot, hogy ha bemegyünk a városba akkor mikor melyik komcsába megyünk át, hogy hátha ott jobb lesz a buli...

tavasszal , nyáron még ok, mert ki lehet ülni kellemes a levegő..

főleg nyáron jól esik a kis hűvös időbe kiülni sörözni, de ilyenkor télen...utálom

2020. márc. 7. 20:50
 8/8 anonim ***** válasza:
Van, aki már az első kocsmázás után rájön, hogy büdös, (régebben még cigifüstös is) szellőzetlen, részegnek lenni, meg éjszakázni, ordibálni hülyeség. Van, akinek ehhez 200 alkalom kell...
2020. márc. 7. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!