Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mennyi az esélye annak hogy...

Mennyi az esélye annak hogy halálos lehet a koronavírus a szívátültetettekre?

Figyelt kérdés

Mert én az vagyok, immunszuppresszív gyógyszereket szedek hogy ne forduljanak a szerveim a szívem ellen azaz le van a szervezetem gyengítve. A vitaminokat szedem ilyen betegségek ellen.


Valami javaslat mit tehetnék??



2020. márc. 8. 00:51
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
37%

Van FFP3/N95 maszkod otthon?

Ki lát el? Kiket fogadsz?


Nagyon fontos, innentől kezdve el kell kerülnöd teljesen az embereket, minden bejövő csomagot és árut 70%-os alkohollal vagy hypoval moss át.


Ha valaki bejön hordjon orvosi maszkot és fertőtlenítse a kezét, miután 20 másodpercig kezet mosott melegvízzel, szappannal.


Sajnos van miért aggódnod. Szervezd meg az ellátásodat minél előbb és a vendégeket, családtagokat csak maszkban fogadd.

2020. márc. 8. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
0%

[link]


Itt találsz még infókat.

2020. márc. 8. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Szia! A kérdésre nem tudok lényegében válaszolni de kerdezhetek? ( a szív átültetés miatt)
2020. márc. 8. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Neked 100x jobban oda kell figyelned, hogy véletlenül se kapd a koronavírust, de az influenzát se.Nagyon ritkán mozdulj ki, és akkor is csak n95-ös maszkban, és fertőtleníts mindent, moss gyakran kezet. Azt nem tudom, hogy a vitamin használ -e ilyen esetben, de biztos nem árt.
2020. márc. 8. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
18%
Immunszupreszzióval el lehet éldegélni amúgy... de nem véletlenül vannak maszkban mindig. Nagyon kell vigyázni.
2020. márc. 8. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 Nicó640 válasza:
Ezt kérdeztem volna én is,igazén csak szivel voltam mütve 12 éve.,és az infok külön nem térnek ki ezekre hogy ha utcára megyek mivel dolgozni kell,hordjak e szájmaszkot.
2020. márc. 8. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 Nicó640 válasza:
Ja de az imunrendszerem nincs legyengülve.
2020. márc. 8. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

1-eshez szerintem en a rokonokat embereket maszkban se fogadnam. Olaszoknal van aki azt cainalja dobozban leteszi amit hozott az ajto ele es csao. Videohivas van a csetes programokban azt kell hasznalni.

De remeld nem terjed el ugy a betegseg, hogy elkapd.

En videkre mennek valami kicsi helyre ott kevesebb a kontakt esely. Dw ha dolgozol ezt ugyseteheted meg.

2020. márc. 8. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Nicó640 válasza:
Sajnos nem.kaputelefont,villanyt szerelek,tehát sok embernél megfordulok.mindegy használom a szájkendöt,és tartom az 1-m távolságot,munka befejezésével egészségügyi alkoholal kezet mosok.a szájkendö miatt lehet hogy hülyének néznek,de se baj.
2020. márc. 8. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
És mivan a busszal járással suliba?
2020. márc. 8. 17:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!