Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mi a véleményetek a koronavíru...

Mi a véleményetek a koronavírusról?

Figyelt kérdés

2020. márc. 14. 08:23
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
84%
Az, hogy mielőbb szedje a sátorfáját! Nem szívesen látott vendég.
2020. márc. 14. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
32%
Nagyobb a hiszti, mint a valódi veszély.
2020. márc. 14. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
87%

Én nem gondolom, hogy kamu, ezen a ponton már nem...

Viszont magától a vírustól nem félek.

Attól félek, hogy elkapom, én elmegyek az orvoshoz, nem csinálnak tesztet vagy kifejezetten arra utasítanak, hogy hazudjak és ezért börtönbe kerülök...

Olaszországban gyilkossággal vádolják meg azt, aki megtagadja a karantént.

Magyarországon a rendőr a határnál, arra utasította a kamionost, hogy hazudja azt, hogy nem járt olaszban.

Illetve volt, aki korona gyanús betegekkel utazott egy mentőben, láza is lett, illetve a tanáránál ki is mutatták, hogy koronás, nála mégsem csináltak tesztet.

2020. márc. 14. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
2: A kutya ott van elásva, hogy ennek nem ismerik az ellenszerét, és a betegek és idősek gyorsabb ütemben kapják el. Ezt mégsem hagyhatják, ezért kellenek az intézkedések, máskülönben az összes korház megtelik.
2020. márc. 14. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem az a rossz a vírusban, h. ha sokan kapják el egyszerre (főleg időseket veszélyezteti), akkor esetleg nem lesz elég hely, személyzet a kórházakban. Ezért érdemes betartani pár óvintézkedést, h. az ember vigyázzon magára.
2020. márc. 14. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
82%
3: Ha nem csinálnak tesztet, miközben te koronás vagy, és átadod másnak, aki meghal, akkor nem téged, hanem őket fogják gyilkossággal vádolni.
2020. márc. 14. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

6#. Világos, na de akkor az én szavam lesz az orvoséval szemben...

Ő nyílván (?) azt fogja vallani, hogy én nem akartam a tesztet, elszöktem, stb.

2020. márc. 14. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
24%

Be vannak pánikolva az emberek. Azért mert jól élünk. A mai ember nem igazán találkozik valódi veszéllyel. Ezért csinálnak a bolhából elefántot.

Nem tudjuk mi a valódi veszély...

2020. márc. 14. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
77%

Például az említett 2 esetnél tanúk, hangfelvételek állnak rendelkezésre, ami bizonyítja, hogy nem a beteg hazudik...


A kiutasított iráni esetében Ő azt vallotta, hogy nem akartak neki tesztet csinálni, stb. de nem volt erre bizonyíték...


Még az elején, a holland akit körőztek, mert nem várta meg az intétkedéseket, az állítása szerint 3 órát várt a rendelőben és telefonált is, de nem foglalkoztak vele...


Nyílván ezeknél az eseteknél nem tudhatjuk biztosan az igazságot, de én eltudom képzelni, hogy a külföldiek sztorija volt az igaz most.

2020. márc. 14. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
80%
8: A jelenlegi helyzet (és ami jön még) itt Európában elég rendhagyó dolog. Ázsiában elhiszem, hogy fullosan alkalmazkodnak a korlátozásokhoz és a diktatórikus intézkedésekhez, ott ez nem újdonság. Az átlag európai ember viszont túlságosan szabadsághoz szokott. 1-2 hónapot még talán kibír mindenki, utána viszont, ha még nyárra is ez lesz a helyzet, sokaknál elszakadhat a cérna, és lázongások, zavargások törhetnek ki. De ne legyen igazam!
2020. márc. 14. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!