Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Hogyan erositsem meg az...

Hogyan erositsem meg az immunrendszeremet? Milyen ételeket egyek, miket igyak? Vegetáriánus vagyok

Figyelt kérdés
Légyszíves ne olyan válaszokat hogy ne legyél vega, egyél húst!
2020. márc. 15. 10:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha vega vagy, akkor pont, hogy állandóan zöldségeket és gyümölcsöket fogyasztasz!

Nemde??


Azok lesznek bajban, akik -bár azt hiszik, hogy egészségesek-, de egészséges ételek helyett egész nap csak hamburgert meg pizzát esznek.

2020. márc. 15. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%

D-vitamint kell szedni. Szendi Gábor szerint ez a legjobb módszer az influenza(szerű) megbetegedések ellen. Én most hetek óta 20 000 NE-t szedek. Ha elmúlik a járvány, leviszem a szokásos 10 000 Ne-re az adagomat.


[link]

2020. márc. 15. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

én tíz évig voltam vegetáriánus. a doki szerint a legbiztosabb módja, hogy ne szenvedjen hányt a szervezetem, szedjek naponta egy szem szupradyn drazsét. még beteg sem voltam a tíz év alatt.


azóta felhagytam a vegával.

2020. márc. 15. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
48%
Ha vega vagy az már jó lépés. Szedj vitamint mint egyébként is. Most kezdődik a zöld szezon, szedj tiszta helyről csalánt pitypang levelet porcsint, csinálj turmixot almával és sok vízzel.
2020. márc. 15. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%

Most pedig el kéne hagyni ezt a diétát.


Ebben a helyzetben nem fogsz tudni hamarosan beszerezni mindent a változatos és kielégítő vegán diétához. Hiába szedsz multivitamint, hiánybetegséghez és legyengült szervesethez fog vezetni.


Elsőrosban most nagyon fontos kenne egy minden téren jól táplált szervezet. Ehhez szükséged van a megfelelő könnyen beépülő fehérjékre, zsírokra és nyonelemekre, amiket halból, és csirkéből tudsz fedezni.


Volt barátnőm vegán sportoló volt, tudományos diétája volt... mégis áttért most a halas mediterrán diétára, kevés csirkével. Jelentősen erősödött, növekedett az izomzata és minden paramétere.


Ez nem játék, most nincs lehetőség vegánkodni. Az csak a jóléti társadalomban tudsz hiánybetegség nélkül, ahol van piac, duskálnak a boltok a bioételekben.

2020. márc. 15. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek nem gondoltam volna hogy ennyi választ kapok

Utolsó igen én is tudom hogy ha nem lesz alkalom arra hogy be szerezzünk Vega dolgokat nyilván fogok húst enni

2020. márc. 16. 07:35
 7/11 anonim ***** válasza:
A húst nehezebb beszerezni megbízható forrásból. A vegán sportolókról meg nézd meg a Fane changers filnet
2020. márc. 16. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
47%

"ha nem lesz alkalom arra hogy be szerezzünk Vega dolgokat nyilván fogok húst enni"


Akkor te csak kamuvega vagy pusztán divatból.

2020. márc. 17. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Utolsó: nem kamu vagyok hanem ha olyan helyzetbe fogunk kerülni hogy a boltok ennél is jobban ki lesznek fosztva akkor már megbocsass de nem fogok éhen halni

A többieknek köszönöm az értelmes válaszokat

2020. márc. 18. 14:55
 10/11 anonim ***** válasza:

Vegetáriánus vagyok 17 éve + inzulinrezisztens.

Véleményem szerint jóval egyszerűbb dolgom van, hiszen a nagyátlag azokból az élelmiszerekből tankol fel egy vagonnal, amiket eleve nem fogyasztok/fogyaszthatok, pl. hús, liszt, cukor, burgonya, péksütemények, - így hála Istennek nekem marad egy csomó minden, amire ők a járvány után sem bagóznának: magok, zöldségek, hüvelyesek konzervben mindenféle cukros szósz nélkül, cukormentes csoki, kemény, sokáig elálló sajtok.

Egyelőre tojást is találok mindenhol.

Van előnye is annak, ha 180 fokban máshogy étkezem, mint egy átlagos ember.


Hogy mit igyál? Miért, a víz nem jó? 😄 Ezen kívül napi kétszer iszom zöld teát (filtereset, ízesítés, minden vacak nélkül), - ezért sem tolonganak az üzletekben.


Étrend-kiegészítőnek tudom ajánlani kúraszerűen ebben az időben a Floradix Kräuterblut szirupot. Teljesen természetes növényi készítmény magas vastartalommal, illetve számos vitaminnal.

Illetve a magnézium is jó ötlet.

2020. márc. 19. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!