Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Koronavírus betegeket Magyaror...

Koronavírus betegeket Magyarországon mely településekről jelentettek?

Figyelt kérdés

2020. márc. 15. 20:33
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/80 anonim ***** válasza:
0%

Na ennyit arról, hogy titkolják a helyszíneket....


[link]

2020. márc. 16. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/80 anonim ***** válasza:
100%

"Székesfehérváron mekkora kockázat elmenni fogászhoz 8 nap múlva"

A hír elejére nem figyeltem, ezért nem tudom, hogy melyik országban, de arra kérték a fogorvosokat, hogy a kozmetikai jellegű kezeléseket utasítsák vissza. Ha a tied is ilyesmi, halaszd el őszre, az a biztos.

2020. márc. 16. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/80 anonim ***** válasza:
40%

#21 Hurrá az egyik polgármester önkéntesen bevallotta. Te teljesen fidesz agymosott vagy?


Mi van a többivel?


A gov.hu oldalon kéne részletes infókkal szolgálni... az index próbálja esetenként összegyűjteni és már tucatnyi lyuk van a helyszíneket illetően.


Miért titkolják?

2020. márc. 16. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/80 anonim ***** válasza:

#22 túl közeli bölcsességfog melletti lyukas fog, letört darab. Furni és toömni kellene, lehet góc is.


Kibírom vele nyárig, de ha begyullad akkor beszopom. Sajnos elb..sztam, halogattam idáig.

2020. márc. 16. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/80 anonim ***** válasza:
100%

Dunaújvárosban volt egy beteg több mint egy hétig ott ápolták vedofelszereles nélkül majd felszallitottak a Szent Lászlóba.

Meg lett mondva, aki beszél erről bárkinek arra rosszabb vár mint a kirugas.

(én is csak hallottam... 🙄)


Szóval, utasítva lett mindenki hogy pofát befog, sok helyen vannak már betegek nem csak bpn.


A logikát nem értem benne, de az tuti, hogy mindenki legyen nagyon óvatos, mindenét mossa át minden nap. Cipő talpát, táskát (legjobb lenne talán vászon szatyorba hordani a dolgokat, amit könnyű kimosni és megszarad éjszaka), órát, telefont stb.


Az a baj ugye hogy még felmerni se tudják hol lehetnek fertőzöttek merthogy a sok birka karantenos kijar pizzazni a lakásából meg ilyeneket csinálnak, párom munkahelyére is bejart két ember aki olyannal él együtt akit önkéntes karanténba tettek, ostoba magyarok... Több ezren lehetnek már fertőzöttek ☹️most mi is várjuk velünk mi lesz 😕

2020. márc. 16. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/80 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk még csak karantén se volt. Simán bejött a barom állat dolgozni, pedig pár napja jött haza skandináv országból ahol 600 fertőzött volt már akkor. Most attól félünk már góc van melóhelyen is.


Nem értem mire ez a titkolózás. Halogatják a pánikot?


Eleve hogy nem teszteltek szinte senkit tünetekkel is, fertőzött országból. Ismerősök is házikaranténba csukva a járványűgy által... de semmi teszt.


Ijesztő ami itt folyik jelenleg.

2020. márc. 16. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/80 anonim ***** válasza:
30%

# 23


Hát akkor őrjöngj!

Ebben a helyzetben tényleg ez a leghatásosabb... :-DDDDD

2020. márc. 16. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/80 anonim ***** válasza:
71%

#27 Nem örjöngök, önkéntes karanténban vagyok szerda óta mert több potenciális fertőzöttel is találkozhattam.


Viszont az felháborít, hogy a kormány hazudik. A bizolalom az ami teljesen megszűnt, és annak hiánya kelti a legnagyobb pánikot. Hogy az a fos gov.hu oldal egy fotosoppolt valami.

2020. márc. 16. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/80 anonim ***** válasza:
21%

TOPPANTS is hozzá!


Bakker, menthetetlen vagy - és nem a potenciális fertőzöttekkel való találkozásod miatt!

2020. márc. 16. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/80 anonim ***** válasza:
100%

"Például qrva jó lenne tudni, Székesfehérváron mekkora kockázat elmenni fogászhoz 8 nap múlva :("


Magánba elmész, ahol jobban oda figyelnek a dolgokra. Egyszerre nincs ott 20 beteg a váróban, hanem csak Te!. Akkor nem lesz probléma. SZTK-ba én biztos nem mennék..Szerintem ott a legfertőzőbb....

2020. márc. 16. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!