Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Koronavírus betegeket Magyaror...

Koronavírus betegeket Magyarországon mely településekről jelentettek?

Figyelt kérdés

2020. márc. 15. 20:33
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/80 anonim ***** válasza:
Monor
2020. márc. 17. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/80 anonim ***** válasza:
Visegrád,Vác
2020. márc. 18. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/80 anonim ***** válasza:
Ne szopassatok, ez komoly???
2020. márc. 18. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/80 anonim ***** válasza:

Mármint az 50-es válasz...


Ha ez igaz akkor nagyon nagy gáz van. Ha már ilyen jelentéktelen helyeken is előfordul mint Mátyásdomb... faterom ott volt tanár 60-as években, egy porfészek kis falu.

2020. márc. 18. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/80 anonim ***** válasza:
100%

54:


Nem állítom, hogy mindenhol van, mert végén elvisz a rendőrség engem...de..


SZERINTEM!!!


Már rengeteg városban jelen van, és szerintem már több gócpont is van.


Ezért nem közölnek városi/megyei adatokat.


És szerintem rengeteg fiatal lehet. Ezért nem közölnek ÉLETKORT!


Azt mondják a lakhely és az életkor személyes adat... Na aztán, ha tudnánk akkor se lehetne bezonosítani, hogy ki-kicsoda..


De talán, ha közölnék azt hogy XY VÁROS egy GÓCPONT, akkor nem a sima maszkba megyek, hanem felveszem a 3 szürős maszkot, az overállal és a szemüveggel és ezentúl úgy megyek el bárhova is! Érted?


A lakosság biztonsága érdekében kéne közölniük.......


Én nem tudom mire várnak. Olasz helyzetre?

2020. márc. 18. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/80 anonim ***** válasza:

Én most alapból úgy közlekedem h maszk és gumikesztyu... És az a vicc, gocpontban lakom, csak én hordom.. Felettem házi karantenosok laknak, lejárkálnak pizzázni a lakásból, gyógyszertárba, mert h már köhögnek MASZK NÉLKÜL és küldik a vírust a világba.

Na mindegy hát most mindenkinek nagyon kell figyelnie magára,



Ui. Matyasdombra az ATEVvel került be a vírus

2020. márc. 18. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/80 anonim ***** válasza:
100%
Ha feletted lejárkálnak karanténba az bűncselekmény. Jelen helyzetben nagyon súlyos. Jelentsd a rendőrségnél azonnal
2020. márc. 18. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/80 anonim ***** válasza:
100%
Vagyis ha hatósági karanténból lejárkal
2020. márc. 18. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/80 anonim ***** válasza:
100%

Bizony, ez rendőrségi ügy.


Ha kint van az ajtójukon a piros lap, és kijárnak pizzázni, azonnal rendőrt kell hívni.


Amúgy a város infókat honnan szedtétek?

2020. márc. 18. 04:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/80 anonim ***** válasza:
86%

Az önkormányzathoz szóltam be, mert nem tudtam ilyennel rendőrt is lehet hívni, elvileg intézkednek ma. De hát tök mindegy lényegében mert ha csak a kisboltig ment le valamelyik, találkozott min 10 emberrel...


Másik amin ki vagyok, hogy a Velencei tónál az otthon maradt gyerekek szülőkkel együtt járjak a tavat. Ma volt nálunk egy katasztrófa védelmis egyéb okból. De ő mondta, onnan jött. A tó körül 2500 ember volt a nap folyamán, akiket egyesével haza kellett küldeni, mindenkivel szájkaratézni mert nem értik meg, hogy most az a lényeg hogy maradjanak otthon. Nem is értem, hogy ok, az öregek már buták, a gyerekek még buták de a szülők fel se fogják hogy miért zárt be az iskola, óvoda.

Már tervben van a kötelező házi karantén mindenki részére, mert se az öregek nem maradnak otthon, se a szülők a gyerekekkel...

Egyébként, parom ott dolgozik Siófok környékén, tőle tudom a Mátyásdomb és vonzaskorzeteben lévő koronasokat. De nem teszem érte szívemre a kezem, lehet ő is csak pletyka szinten hallotta..

2020. márc. 18. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!