Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Ki mit csinál a koronavírus...

Ki mit csinál a koronavírus lemeneteléig?

Figyelt kérdés
Egyedül nevelem az 5 éves fiamat, és a vírus miatt bezárt a munkahelyem, ahol alig kaptam 100 ezret. Nincsenek szüleim. Nincsen segítségem. A bébiszitterem lemondta az összes vigyázós napot. A szomszédaim idősek, oda nem mehetek gyerekkel. De szükségem van munkára. Hova tudnék elmenni dolgozni erre az időre (fogalmam sincs, 1-2 hét? 1-2 hónap?) Ki hogy oldja meg pénz nélkül az otthon maradós időszakot?

2020. márc. 16. 12:55
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Pénz nélkül sehogy. Az önkormányzatnak lenne feladata a gyerek felügyelete ha a szülő nem tudja megoldani. De munkád ettől még nem lesz és egyre több minden zár be. Talán a családsegítőnél tudnak segíteni.
2020. márc. 16. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Már próbálkoztam a volt munkahelyemen, már ott is, ahova ajánlottak, csak nem mentem. Sehova sem vesznek fel a hülye vírus miatt. A gyerekekre nem vigyáznak "mert hordozzák a vírust"
2020. márc. 16. 13:13
 3/4 anonim ***** válasza:

Az önkormányzatoknak kell ügyeletet biztosítani.

A Tesco épp most keres új, ideiglenes munkaerőket.

2020. márc. 16. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Penny market,keresnek alkalmazottat



Meg idősek otthona ( nem kórház!!) keres segédápolót

2020. márc. 16. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!