Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Ti találkoztok most barátokkal?

Ti találkoztok most barátokkal?

Figyelt kérdés

Mi párommal megbeszéltük, hogy amíg nem enyhul az egész helyzet, nem találkozunk senkivel.

Szerintetek is túlzó ez a fajta elővigyázatosság?

Sok ismerősünk mászkál össze-vissza és én tényleg nem tartom most jó ötletnek.

Ti mit gondoltok?



2020. márc. 16. 20:09
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
51%

Nem túlzó. Skype, messenger stb.

Nekem is lett volna egy potenciális kapcsolat, de úgy döntöttünk most inkább nem találkozunk.


Cimbikkel megbeszéltük hogy csoportos Skype sörözéseket meg zenéléseket csinálunk majd a Home Office estéin :)

2020. márc. 16. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
61%

Ismerőseid nem normálisak sajnos. Miattuk lesz pusztító ez a járvány. Ez van.


Majd az 5 év múlva esedékes világjárványnál előrébb gondolkoztak. Most még nem megy a sok Y és Z generációs kistakonynak, és persze a buta embertömegnek.

2020. márc. 16. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Mindenhova megyek ahova amúgy mennék és még nincs bezárva. Ha valakinek nem tetszik, tudja hol lehet megcsókolni. Nem vagyok hajlandó hozzájárulni a gazdaság tönkretételéhez meg a felesleges pánikhoz. Öregeken és amúgy is betegeken kívül senki nem hal bele. Le lehet pontozni, ez legyen a legnagyobb örömötök. Puszi!
2020. márc. 18. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

a súlyos tünetekkel kezeltek mintegy fele 60 év alatti volt a franciáknál, már bocsi..nézz utána.

vagy neked nincsenek idősm hozzátartozóid?

Nem értem az ilyen emberek hzzállását.

Azt azért vágod, hogy mi van az olaszoknál?

2020. márc. 18. 20:10
 5/14 anonim ***** válasza:
0%
Én akármikor véletlenszerűen rámentem egy halálesetre (mert ugye mindegyik kap egy külön 3 oldalas cikket meg egy órás riportot a híradóban..mert az normális..) mindig vagy öreg volt, vagy volt más betegsége is.Olaszországban is kb 80 év a halottak átlagéletkora. Amíg az idősebb hozzátartozók a vásárcsarnokban meg a boltokban löködik egymást ezrével minden egyes nap ( ma is és holnap is ott lesznek garantálom) és legtöbbjük még gúnyolódik is az egész dologgal kapcsolatban, addig engem nem tudnak érdekelni az idősek. Egy nagymamám van, őt nem látogatom meg, ha esetleg lappangna bennem, a többi nem érdekel, vállaljon felelősséget mindenki magáért!
2020. márc. 18. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
51%

Statárium kéne.


Ha én meglátnék az utcán egy ilyet viperával kapna egyet a térdére. Aztán meggondolná kimegy-e.


Félkatonai brigádokat kéne toborozni, gázmaszk, karabély és lehetne menni igazoltatni. Begyűjteni a kismajmokat, jól megagyalni. Aztán másodjára már nem megy ki

2020. márc. 18. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
51%

Egyébként az öregeket is be kéne gyűjteni.

Aki nincs otthon annak nincs nyugdíj.

Vásárlást blokkal kell igazolni, különben nyugdíjmegvonás.


...de elég lenne kihajtani pár maszkos álarcos katonát, máris befosnának.

2020. márc. 18. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
sz.rá verném a maszkos állarcos katonáidat te sza.házi senki..na menj, töltsd újra a kólás flakont, bonts fel még egy chipset és adj egy alapos törlést annak a ragacsos billentyűzetnek.
2020. márc. 18. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

#8, Félkatonai szervezetek nem lesznek, de a hadsereget be fogják vetni előbb utóbb 100%.


A rendőrség önmagában kevés fenntartani a helyzetet.


Amit pl te csinálsz az polgári engedetlenség. Ezt nyilván orvosolni kell, mert az nem járja, hogy az orvosok kockáztatják az életüket a kórházban, a te fajtád meg bejuttatja az embereket.


Környező országokban már komoly büntetések járnak ezért.

2020. márc. 18. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Egyébként emlékszem pár éve a terrorveszély idején is ez volt. Metrókba levezényeltek 2-2 gépkarabélyos katonát. A szerelvényekre is felszállt 1 mindig. Őrjáratoztak.


Ijesztő is volt, majdnem lefejeltem a puskáját 😃


Most is ez lesz kerületekbe őrjárat, forgalmasabb keresztezősékbe 2-2 katona. Máris kisebb a kedv a karanténszegésre és a polgári engedetlenségre. Ez teljesen reális forgatókönyv

2020. márc. 18. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!