Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Egyedül élők! Ti milyen...

Egyedül élők! Ti milyen gyakran találkoztok haverokkal, barátokkal?

Figyelt kérdés

(Szóval olyanokra gondolok, akiknek nincs párkapcsolata és egyedül is lakik.)


Ti nem szoktátok úgy

érezni, h ha X napig nem találkoztok senkivel, akkor bekattantok, egyre rosszabb hangulatotok lesz, stb.?


2018. okt. 14. 08:34
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem x napja hanem x hónapja nem találkoztam velük..
2018. okt. 14. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
69%
Havonta vagy még ritkábban találkozom velük. A társasági élet sok energiát vesz ki belőlem, mert introvertált vagyok, ezért nem érzem soha, hogy bekattanok egyedül.
2018. okt. 14. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
2-3 havonta szokott ilyen összejönni. Se időm, se energiám nincs többre. Bőségesen elfáraszt az, hogy munkaidőben a kollégákkal kell jófejkedni, otthon már csak csendre, egyedüllétre vágyom.
2018. okt. 14. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Soha! Az emberek jönnek-mennek. Fő a változatosság. Nem kötődöm senkihez. Egyedül, szabadon a legjobb. Azt csinál az ember amit akar és akkor amikor akarja. That is all.
2018. okt. 15. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerencsére soha.
2018. okt. 16. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Itt már nincsenek olyanok hogy igaz "barátok". Főleg barátnő, hol van már olyan normális... X ÉVE nem találkoztam és nem is beszéltem senkivel max a pénztárossal 2 percet. Hogy? Szarul. De ez van. Persze a "vagdosós barom"- mindig megkapom :)
2018. okt. 20. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!