Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mivel az 5G is okozhat az...

Mivel az 5G is okozhat az influenzához és a koronavírushoz hasonló tüneteket, honnan tudhatom meg, hogy mi a betegségem valódi oka?

Figyelt kérdés
Már jópár hónapja vannak gyengébb megfázásos tüneteim szinte állandó jelleggel. Ám mikor elutaztunk itthonról két hétre, ezek megszűntek, de most ismét visszajöttek, de sokkal erősebben. Honnan tudhatom, hogy most csak megfáztam, influenzám van, a koronavírust kaptam el, vagy csak az 5G antennák miatt vagyok beteg?

2020. márc. 18. 10:05
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
67%

A koronavírustól való félelem közepette hasznos információval szolgálhat ez az oldal a fertőzöttség felismerését illetően.

[link]

"Mivel a megfázásnak és az influenzának sok hasonló tünete van, csaknem lehetetlen különbséget tenni közöttük pusztán a tünetek alapján, állítja az amerikai Betegségfelügyeleti és Megelőzési Központ szóvivője. A Központ mégis jelentős különbségeket jelöl meg a saját maga által kiadott tünetlistán is a tipikus eseteket tekintve."

Az oldalon olvasható tanácsok nem helyettesítik az orvosi diagnózist, csupán abban segít, hogy indokolt-e orvoshpz fordulni azonnal!

2020. máj. 3. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

Robert Roy Britt:

Honnan tudhatja, hogy influenzás-e, koronavírusa van, vagy valami egyéb? Ezt kell beütni, mert valami oknál fogva (lehet, hogy direkt) nem az "jön be", a fenti rákattintáskor.

2020. máj. 3. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!