Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Azt mondják az emberiség 70...

Azt mondják az emberiség 70 %-a meg fog fertőződni akkor ez azt jelenti, hogy 1 éven belül konkrétan minden nyugdíjas meg fog halni?

Figyelt kérdés

Én már nem tudok másra gondolni csak arra, hogy népirtás folyik.Azt mondják azért maradjunk otthon , hogy lelassítsuk a folyamatot, nem azt hogy megállítsuk.

Akkor hova fog ez elhúzódni?

Magyarországon pl rengeteg a krónikus beteg, COPD-s , cukorbeteg , immunbeteg stb stb...

Rengeteg fiatal is.

Mintha csak tudatos népirtás lenne...

Látom a szörnyűbbnél szörnyűbb híreket, hogy viszik a hullákat kamionokkal , mert már nem tudják hol elhamvasztani.

Mit gondoltok?

Én vagyok csak ilyen borúlátó?

Sokkal nagyobb a baj mint mindják , csak nem akarják elárulni.

Szerintetek is?

Folyton stresszben vagyok, és azon agyalok hogy ha ez így lesz akkor én nem akarok egy ilyen világban továb élni.

Én gyenge vagyok ehhez...

Van még más is ennyire kibukva rajtam kívül?

EltúlzoM?



2020. márc. 19. 17:51
 1/9 anonim ***** válasza:
49%

"én nem akarok egy ilyen világban továb élni."


Nem is fogsz!

Hiszen te mondtad, hogy mindeni meghal.

2020. márc. 19. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
85%
A megfertőződik és a meghal két eltérő fogalom.
2020. márc. 19. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
41%
Ha az időseket irtod és a gyengéket, akkor nem népirtás folyik, hanem vérfrissítés. Sokkal több migránst lehet behozni, ha nem kell eltartani az öregeket.
2020. márc. 19. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
73%

"Eltúlzom?"


Nem kicsit. 😁

2020. márc. 19. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

10-13%a az idős betegeknek valószínűleg.


Ez a legpesszimistább forgatókönyv. Még az influenzák is általában 1.5-3 milliárd embert érintenek egy évben. Itt meg egy sor intézkedés lassítja.


Lehet előbb utóbb elkapja 5 milliárd ember, de nem mindegy hogy 100 nap alatt, vagy több év alatt. Mire már lesz vakcinánk / gyengébb törzs jön létre.

2020. márc. 19. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
80 felettiek 20%a hal meg tehát 80%a még a 80 felettieknek is túléli. Ez hol jelenti azt hogy minden nyugdíjas meghal?
2020. márc. 19. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
72%
ezt merkel mondta, tegnap olvastam hogy ez inkább csak 30 de max 50 százalék lesz
2020. márc. 19. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
89%
Az még nem népírtás, ha hülye vagy a matekhoz.
2020. márc. 19. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

hát kedves 8-as nem hiszed el, de a te válaszodon

jót nevettem és megnyugtatott , amúgy meg köszi mindenkinek, azt hiszem talán kicsit túlságosan borúlátó vagyok..

2020. márc. 19. 22:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!