Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Baj másokra nézve, ha nem...

Baj másokra nézve, ha nem maradok itthon ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés
Az igazság az, hogy nem félek a betegségtől, a haláltól pláne nem. Már túléltem egy agyhártyagyulladást, akkor kómába helyeztek, hogy a szervezetem fel tudja venni a harcot a baktériummal. Azt mondta a doki, többek között az erős immunrendszeremnek köszönhetem, hogy túléltem. Nem sokra emlékszem, arra viszont igen, hogy életemben nem éreztem olyan nyugodságot, mint akkor. Áthatott a boldogság. A másik eset az volt, mikor elütöttek, betört a koponyám, bevérzett és megduzzadt az agyam, azonnali életmentő műtétet hajtottak rajtam végre. Szintén az maradt meg bennem, hogy átható nyugodság van rajtam, semmi sem fájt. Mikor magamhoz tértem, azt mondta a kezelő orvosom, hogy üdvözlöm e világon. Szóval nem félek, azonban próbálok másokra tekintettel lenni.

2020. márc. 21. 18:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
79%
Igen. Maradj otthon.
2020. márc. 21. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Nem tudok egyszerűen itthon maradni, nem tudok mit csinálni. Muszáj mennem, mint eddig is. Akkor fogok csak itthon lenni, ha szó szerint megtiltják a kimenetelt. Addig nem. Sajnálom.
2020. márc. 21. 18:54
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Akkor viszont nem értem, hogy miért tetted fel a kérdésedet...
2020. márc. 21. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Minek tetted fel a kérdést, ha te már eldöntötted, hogy nem leszel tekintettel másokra?!
2020. márc. 21. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem akarsz másokat veszélyeztetni, akkor úgy menj bárhová is, hogy nem találkozol senkivel; tehát ne használj tömegközlekedést és mondjuk olyan helyre menj ahol nincs senki. (sétálgatás erdőben, ilyesmi)


Tehát ha senkivel nem érintkezel nem baj másokra nézve, de ha igen akkor előfordulhat, hogy te adod át valakinek a vírust, úgy, hogy nem is tudsz róla.

2020. márc. 21. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Aztán mit csináljak egymagam az erdőben? Én még fiatal vagyok, szórakozni akarok, ismerkedni, társaságba járni, stb. Nem egymagam az erdőben sétálgatni. Egyébként csak halkan jegyzem meg, hogy az erdőben szedtem össze az agyhártyagyulladást, ugyanis ott mászott belém a kullancs, ami aztán átadta. Erről ennyit.
2020. márc. 21. 19:18
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos most mindenkinek áldozatot kell hoznia. Van, akinek a pere húzódik a járvány miatt, mert a tárgyalást elhalasztják. Van, akinek a továbbtanulása van veszélyben. Van, aki elvesztette a munkáját, a megélhetését.

Nekem is hiányzik a társaság, a személyes találkozó. Éld túl.

2020. márc. 21. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
88%

Ki a halált érdekel milyen nyűgjeid voltak?


Mikor nemsokára orvosok vállalnak élet-halál harcot ezrek életéért...



Vegyél vissza kicsit és maradj a seggeden. Minden ilyen ember, aki megszegi az ajánlásokat 2.5 embert fertőz le, ők is 2.5-öt és így tovább... nem sokkal később 400 ember miattad kapta el a kórt.

2020. márc. 21. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Remélhetőleg nem sokan szeretnének most ismerkedni .....


Minél többen indulnak el, szórakozni annál tovább kell utána otthon maradni, de akkor már lehet nem csak kérés, javaslat szintjén, hanem ellenőrzik is.

2020. márc. 21. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj. Mashol ezert mar borton jar!

Most tenyleg le van szarva, mit erzel. Passzianszozz, dobj be ket sort, barmi. De fogd fel!!! Nincs kivetel. Ezek az emberek okoztak a tragediat Olaszorszagban, de pont. Nem maradtak a seggukon.

2020. márc. 21. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!