Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Normális ha azon agyalok,...

Normális ha azon agyalok, hogy ha a családtagjaim elkapják és nem láthatom őket többet, akkor én sem akarok már élni?

Figyelt kérdés

Ez az egyetlen ami megnyugtat..látom, hogy fejetlenség van, nem tesznek semmit, nincs kijárási tilalom, nem zárják le a gócpontokat..folyton ezen agyalok, ezzel nyugtatom meg magam, hogy ha a családtagjaim belehalnak, akkor én is meg akarok halni és nem akarok tovább élni.

Gyerekeim nincsenek, nincs miért tovább élni..

Azt mondják az emberek 70%-a el fogja kapni.

Semmi értelmét nem látom az intézkedéseknek..

Semmi reményt nem látok, hogy javulna a helyzet..

Félek az lesz mint az olaszoknál és nem tehetünk semmit.

Félek hazamenni a szüleimhez, de már azon agyalok , hogy mégis haza kellene utaznom, nehogy megbetegedjenek úgy hogy nem is láthatom őket.

Más is ennyire aggódik és retteg??

Gyenge vagyok tudom magamról.



2020. márc. 21. 21:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
70%
Paranoid vagy meg depressziós, ezekre kapsz valamilyen kezelést?
2020. márc. 21. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
75%

#1


Nem olvasom a hírekben, hogy Mohács városára teljes hatósági karantént rendeltek volna el. Mostantól onnan senkit nem volna szabad kiengedni, befelé meg kizárólag élelmiszer-gyógyszer szállítás.

2020. márc. 21. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
53%
Ez hogy jön ahhoz hogy a kérdező a csaladtagjai halálát és saját öngyilkosságát vizionálja?
2020. márc. 21. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
60%

"...látom, hogy fejetlenség van, nem tesznek semmit, nincs kijárási tilalom, nem zárják le a gócpontokat..folyton ezen agyalok..."


Így.

2020. márc. 21. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Te normális vagy? Szerinted ez egy mentálisan egészséges ember irománya?
2020. márc. 21. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Normális. Mindenkinek vannak ilyen gondolatai mostanában.


Lesz még rosszabb is...

2020. márc. 21. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

jó igazatok van, kicsit eltúlzom..

csak látom hogy mi megy az olaszoknál és túl sokat lógok a neten. igazatok van, inkább nem olvasok többet semmit.

az lesz a legjobb. csak az ember látja, hogy nem szigorítanak az emberek meg mászkálnak ugyanúgy össze-vissza.

2020. márc. 21. 22:19
 8/12 A kérdező kommentje:
köszönöm utolsó...én is azt gondolom, aki szintén olvassa álladóan a híreket és csak úgy ömlik rá mindenhonnan a sok negatív hír az nem tud pozitív lenni...
2020. márc. 21. 22:21
 9/12 anonim ***** válasza:

#5


Mohács elesett ... történelmünkben másodszor.


[link]

2020. márc. 21. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Én is ettől félek :(
2020. márc. 21. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!