Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Normális ha azon agyalok,...

Normális ha azon agyalok, hogy ha a családtagjaim elkapják és nem láthatom őket többet, akkor én sem akarok már élni?

Figyelt kérdés

Ez az egyetlen ami megnyugtat..látom, hogy fejetlenség van, nem tesznek semmit, nincs kijárási tilalom, nem zárják le a gócpontokat..folyton ezen agyalok, ezzel nyugtatom meg magam, hogy ha a családtagjaim belehalnak, akkor én is meg akarok halni és nem akarok tovább élni.

Gyerekeim nincsenek, nincs miért tovább élni..

Azt mondják az emberek 70%-a el fogja kapni.

Semmi értelmét nem látom az intézkedéseknek..

Semmi reményt nem látok, hogy javulna a helyzet..

Félek az lesz mint az olaszoknál és nem tehetünk semmit.

Félek hazamenni a szüleimhez, de már azon agyalok , hogy mégis haza kellene utaznom, nehogy megbetegedjenek úgy hogy nem is láthatom őket.

Más is ennyire aggódik és retteg??

Gyenge vagyok tudom magamról.



2020. márc. 21. 21:47
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
53%

Nekem nagymamám EÜ-s dolgozó és benne van a korban rendesen mégse írok ilyeneket. Majd ha meghalnak akkor ráérek ilyeneken gondolkodni.

84 éves mamám meg nem megy sehova. Eddig sem kapott el semmit, ki se megy a lakásból amúgy se.

Ennek semmi értelme hogy ezzel rakjuk tele a netet hogy meghal a családom és megölöm magam, és még ezt normálisnak állítjuk be. Még ha háború lenne akkor se lenne normális reakció de nincs.

Anyámék meg 50esek, nem érdekli őket a vírus, de ők se járnak sehova amúgy se, csak dolgozni.

Úgy általában magyarországon kb senki nem jár sehova a fiatalokon meg nyugdíjasokon kívül, élete nincs az embereknek. Ezért működik nálunk viszonylag jól az, hogy nincs karantén, csak megkérték az embereket hogy maradjanak otthon. Én azóta Budapesten sem látok sem kocsmázó (be vannak zárva) sem utcán mulatozó fiatal csoportokat, utcák szinte üresek, tömegközlekedésen alig vannak.

Menj ki és nézd meg.

Legtöbben a bevásárlóközpontokban vannak, amúgy kb sehol senki. Ezért nincs elrendelve a karantén.

2020. márc. 21. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj. Most muszaj koncentralni arra, hogy ugyesen csinaljunk mindent, mar az ovintezkedeseket, de amugy egy nemgondolkozos allapot. Filmek, nem koronavirus musorok. Chatszoba. Flort, haverkodas, kulfoldiekkel, magyarokkal, ismerosokkel, ismeretlenekkel. Torna, minden lesz, hozza kell szoknunk atmenetileg ehhez a fajta elethez.
2020. márc. 22. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!