Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Nagy a baj, így a koronavírus...

Nagy a baj, így a koronavírus idején?

Figyelt kérdés
Azzal keltem fel, h ráz a hideg( Olyan mintha forró vízbe ültem volna, és irritál a takaró is.). 37,8 a hőmérsékletem. Hánytam 1x eddig. A hasam is iszonyúan fáj a köldököm alatt, lent. Torokfájást már tegnap éreztem. Ettem lázra algoflex fortet. 19F
2020. márc. 22. 01:35
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Koronavirus tünetei:


Láz

Köhögés

Emésztőrendszeri tünetek

Légszomj

Elesettség

Étvágytalanság

Izületi és izom fájdalmak.


Nem mondom, hogy ez koronavirus, mert nem vagyok jós.

De ember legyen a talpán, aki itt gyk-n diagnózist állít fel.

Első blikkre, én egy gyomor rontást, vagy emésztőrendszeri virusos fertőzést mondanék ( nem korona ) de ez szigorúan véve,csak tipp.


Hívd fel a házi orvosodat, ( Ne elmenj!!! ) és számolj be neki minden tünetről.

Mond el mit ettél merre jártál, kikkel kerültél kapcsolatba bármilyen módon.


Sok sikert, jobbulást.


Ui.: Egy betegség mindig baj. Koronavirus járvány nélkül is.

2020. márc. 22. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
39%
Szinte tuti nem az.
2020. márc. 22. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Egyben legyel biztos. Ket hetig ki se tedd a labad, ha jol vagy, se. A veled egyutt lakokkal nagy ovatossag. Foleg rajtad legyen addig maszk. Fertotlenites, kezmosasok, tavolsagbol adni etelt, borogatast, barmit.

Ha koronavirus, a jo hir az, hogy siman lehet az otthon magatol elmulo lefolyasu. Lazat csillapitani, borogatas es Paracetamol.

Fekudni es varni. A nehez legzes jol eszreveheto. Nem egybol fullad meg valaki. Csak akkor kell telefonon segitseget kerni, ha tenyleg magas kitarto laz, elviselhetetlen kohoges es nehezlegzes lenne.

Gyogyulj, es vigyazz a tobbiekre!

2020. márc. 22. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem az Algoflextol hanytal? Amugy ez meg hoemelkedes.
2020. márc. 22. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Sztem tök mindegy hogy az-e mivel azon kívül hogy a kritikus állapotúaknál antivirális szereket próbálgatnak mérsékelt sikerrel, semmit nem tudnak érdemben kezdeni veled. Semmi gyógyszert nem fogsz kapni amit otthon ne tudnál bevenni. Így tehát csak az vár rád hogy meghurcolnak és bezárnak két hétre a kórházba, gyógyítani érdemben nem tudnak. Úgyhogy amég viszonylag stabilnak érzed az állapotod én otthon maradnék és kuksolnék bent.
2020. márc. 22. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A láz és a hasfájás appendicitis miatt is lehet! A vakbélgyulladás helye nem mindig típusos, előfordulhat atípusos tünet is, mivel az belek elhelyezkedése lehet eltérő is. A torokfájás pedig előfordulhat, hogy csak véletlen egybeesés ezekkel a tünetekkel. Érdemes lenne felhívni a házi orvost, hogy mit kell tenned. A korona vírus is veszélyes, de egy perforált appendix halálos.
2020. márc. 23. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mi lett a vége?
2020. ápr. 5. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!