Ti jártok boltba?

Figyelt kérdés
Próbálkozom, hogy minél kevesebb alapanyagból főzzek itthonra, de pár hét és kéne némi alap élelmiszer. Viszont nagyon félek a vírustól, rettegek, hogy boltba menjek. Home office-ban vagyok amúgy. Száraz élelem kiszállítás a városunkban nincs. Ti ki mertek menni olyan helyre, ahol sok ember van egymás közelében? Rettegek, hogy kórházba kerülök, hogy le se sajnálnak a dolgozók ott halok meg egyedül a testemet nem adják ki a családomnak és nem a szülőföldemen temetnek el és hogy úgy halok majd meg, hogy elfogy a levegőm, egyedül, senki sem segít és megfulladok.
2020. márc. 24. 22:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
90%

Lazíts egy kicsit, és ne a negatív gondolatok uraljanak.


Ha muszály, heti egyszer menj el boltba


És nyugi, ha meghalsz, kiadják a holttestedet, elhiheted hogy nem fogják a kórházak gyűjtögetniba fertöző halottakat.

2020. márc. 24. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Nyugodtan menj boltba, ha nem vagy 65 év feletti / krónikus beteg.


Próbálj maszkot szerezni, kézfertőtlenítőt és gyorsan végezni. Otthon moss le mindennel szappant.


No para. Boltban kicsi az esélye ha nem beszélsz senkivel.

2020. márc. 24. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Tartani kell a tavolsagot
2020. márc. 24. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Mindegyikőtöknek nagyon köszönöm!!!!!!!!!!!!
2020. márc. 24. 22:50
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Maszk, gumikesztyű, és ha hazaérsz, tisztísd meg, amit vettél. Meg persze az alapvető higiéniás szokások (cipő ajtóban levesz, utcai ruha szennyes, kezet-arcot moss). Így biztosan nem lesz baj. :)
2020. márc. 24. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
56%
Igen. Sőt, munkaügyben is járok, temetésre is fogok menni, illetve amiatt mentem tegnap kabátot venni.
2020. márc. 24. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
muszáj.
2020. márc. 24. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
86%

Nyugodtan mehetsz boltba.


Azért kicsi az esélye, hogy megfertőződsz. Olaszországba 60 millióan laknak és van 65 ezer beteg.

2020. márc. 24. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Jaj, azért ennyire nem szabad pánikolni. Én is lementem ma vásárolni, mert valamit enni is kell. Nem fog mindenki meghalni, aki kiteszi a lábát az utcára..
2020. márc. 25. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Hetente egyszer járok. Ma reggel voltam. Nyitásra megyek. Még nem voltunk sokan, semmi nem volt még összefogdosva. 10 perc alatt végeztem, ezért nem volt rajtam maszk, egyszer voltam hipermarketben, ott igen. Itthon kézfertőtlenítés. Ruhát amúgy is cserélni szoktam.
2020. márc. 25. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!