Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Az általánosságban kapható...

Az általánosságban kapható 35%-os hidrogén-peroxidot, ha kb.1:11,5 arányban hígítom, akkor azt a 3%-os oldatot kapom, amiről több helyen is szó van, mint 3%-os hidrogén-peroxid oldat?

Figyelt kérdés
A kérdést "biztos ami biztos" alapon teszem fel, nehogy véletlenül tévedjek egy tizedest..

2020. márc. 25. 13:20
 1/6 anonim ***** válasza:
igen
2020. márc. 25. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Fertőtlenítéshez hipo, Domestos, stb.

Immunerősítőnek egyiket se!!!

Hidrogén peroxid hajfesteshez.

Ugye nem akarsz belőle inni? Már leírták sok helyen, hogy ez átverés, nem szabad meginni.

2020. márc. 25. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Belsőleg csak módjával, tudom.:) És valóban nem immunerősítőként alkalmazandó, hanem inkább fertőtlenítőként, tekintetbevéve, hogy neméppen antioxidáns.

2020. márc. 25. 23:40
 4/6 anonim ***** válasza:

Jaj, ne. Belsőleg módjával sem lehet!!!

Tudom, hogy egy-két 'okos' celeb is megosztotta, de attól még nem igaz.

2020. márc. 26. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nyugodj meg, fertőtlenítőnek vettem, de azért mélyebben utánajártam és felmerült egyéb felhasználási terület is. Belsőleg egyébként komolyabb betegségeknél ajánlják -nagyon kis dózisban-, feltételezem, hogy nem okoz nagyobb kért, mint a kemoterápia.., de nekem nincs semmi bajom. Elsősorban zöldség, gyümölcs fertőtlenítésere lesz használva.
2020. márc. 26. 20:04
 6/6 anonim ***** válasza:

tiszta vicc ezek az emberek akik le akarnak beszélni használatról.

mindegyik itt ott hallottam hogy nem szabad,de biztos beledöglesz.

fingja nincsen miről beszél,de csak tolja a rémeket.

2020. okt. 8. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!