Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Valami tanács ezzel kapcsolatban?

Valami tanács ezzel kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Fájt az egyik fogam, elmentem fogorvoshoz, belefúrt, de én nem kértem tőle ilyesmit, hogy furkáljon bele... De vissza nem tömte már, vagy nem tudom, mit csinált, de lett rajta egy nagy lyuk. A napokban le is tört a negyede a fogamnak, gondolom, meggyengült a szerkezetr, mert volt benne egy lyuk. A fogorvos szerint ki kellene húzni, de semmi baja nincsen. Engem idegesít, minden kaja belemegy. Mit lehetne csinálni? Nem váltok fogorvost, nincsen 20-30-40 ezer forintom, hogy más felépítse a fogam. De nem is az én hibámból lett ez... Most teljesen elkeseredett vagyok, ha kihúzná, 2 fogam nem lenne egymás mellett.

2016. júl. 11. 00:27
 1/1 anonim ***** válasza:
Csak az lenne a tanács, hogy menj másik fogorvoshoz, aki gyökérkezeli és megmenti a fogad, sajna nincs más megoldás, ha ez az orvos ki akarja húzni.
2016. júl. 11. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!