Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Reggel amikor felkeltem nem...

Reggel amikor felkeltem nem bírtam felállni, de nem tudom hogy miért?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Reggel 8kor felkeltem ébresztőre és kikeltem az ágyból, hogy kikapcsoljam. Felálltam és rá 2mp-re összeestem és (szerintem kb) egy 10mp-ig nem tudtam semmit csinálni a földön. Utána sikerült felállnom. Nem tudom mitől lehetett ez és egy kicsit megijedtem,mert ilyen soha nem történt még. Általában 5-7órát szoktam aludni amikor ez történt akkor 6órát aludtam kb.

2020. márc. 27. 13:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem csak túl gyorsan álltál esetleg fel? Ugyan orvos nem vagyok, ijesztgetni sem akarlak feltétlen, de úgy tudom, hogy elég komoly problémák is állhatnak a háttérben. Viszont nem kell a legrosszabbra se gondolni, de félvállról se vegyük a dolgokat. A legjobb lenne inkább egy orvost felkeresni és neki elmesélni, szükséges kivizsgálásokat elvégezni. Rendszeresen keltem már kevesebb alvásokkal is, nagyon meg tudja viselni a szervezetet. 5 óra kevés. 6 órára fogjuk rá kategória, de 7-9 óra alvás, ami jónak mondható. Persze egyénenként kicsit eltérő lehet.
2020. márc. 27. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De gyorsan álltam fel akkor valószínűleg ez miatt történhetett, ha előfordul még 1x és netán nem az miatt, hogy gyorsan állok fel, megfogadom a tanácsod. Köszönöm a gyors választ!
2020. márc. 27. 15:57
 3/5 anonim ***** válasza:

Fájdalmat éreztél valahol?


Érdemes még az ágyban megnyújtózni, sarokkal és kézzel nyújtózkodni, felváltva, ezután felkelni. A macskáknál, állatoknál is látni, hogy nyújtózkodnak, mikor felkelnek.

2020. márc. 27. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem, csak amikor összeestem akkor beütöttem a térdem. Köszönöm a tanácsokat!
2020. márc. 27. 17:34
 5/5 anonim ***** válasza:
Jó, hogy a térdeden kívül nem esett bajod :)
2020. márc. 27. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!