Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Ezt a koronavírust elképzelhet...

Ezt a koronavírust elképzelhető, hogy mesterségesen hozták létre?

Figyelt kérdés
Csak elképzelés.

2020. márc. 28. 10:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
58%
Én meg vagyok róla győződve.
2020. márc. 28. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
70%
Aki azt gondolja hogy ezt a vírust mesterségesen hozták létre az nem ért a virológiahoz és maradjon inkább csöndben.. Kemenesi Gábor már 2016 ban megmondta ezt az egészet. A a szakmában ezt nagyon lehet tudni hogy ilyen létrejöhet és létre is fog jönni egy mesterséges vírus nem így viselkedne
2020. márc. 28. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
63%

A koronavírusnak korábban is volt rengeteg fajtája csak senki nem foglalkozott vele különösebben, kert emberre nem volt veszélyes. Jelenleg is ami embereket fertőz abból is több fajta van, mert mutálódik a vírus. Ezért is nem nagyon tudnak vagy akarnak vele kezdeni valamit. Ha az egyikre kifejlesztenek valamit az a többire nem működik.


Lehet még többszázezer vagy több millió ilyen baktérium vagy vírus amivel eddig nem foglalkozott az átlag ember (vagy a tudósok se ismerik) és párszáz év múlva komolyabb károkat fog okozni mint a pestis és lepra együtt.



Nem hinném hogy mesterségesen lett volna alkotva. De látom sok paranoid ember van. Az a baj, hogy sok ember elméjével nincs minden rendben. Most ha kitör egy járvány akkor azt biztos valaki szándékosan okozta. Ha meg régebben tört ki akkor biztos a Sátán volt. Egyszerűen annyiról szól a dolog amit már a kicsi gyerekeknek is mondanak, ha beteg vagy, rosszúl érzed magad ne mászkálj, maradj otthon. Meg amúgy is gyakran moss kezet. Ha már az a bizonyos kínai is megült volna otthon akkor ő lehetett volna az egyedüli beteg. Ha akik elkapták ott még kínában akkor azok otthon maradnak (ott ahol volt a szállásuk) akkor se terjed tovább. Ez csak az emberi butaság, hogy kezet mosni minek, tapogassunk össze mindent, mindenkit, ha beteg vagyok nem számít menni kell. Pedig simán meglehetett volna állítani a világjárványt pár hirtelen drasztikusnak tűnő intézkedéssel.

2020. márc. 28. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
33%

Figyi nem tudom mi ez a lepontozás. Kérdeztek valamit, én meg leírtam az én szempontomat. Nem fogok senkit se lehúzni, csak mert más véleménye van mint nekem. Te ezt gondolod én meg azt. Tartsuk egymás véleményét tiszteletben!

1-es voltam. :)

2020. márc. 28. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
50%

#3


MERS es SARS is koronavirusok voltak, 30 es 10 % kozotti halalozasi arannyal. Csak mondom. "picit" halalosabb, mint ez.

De mindegy.

2020. márc. 28. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
82%
4: csak tudod tudományosan bizonyított TÉNY, hogy a vírust nem mesterségesen hozták létre. Annyira tény, mint a Pitagorasz-tétel. Tehát ellenvéleménynek nincs helye.
2020. márc. 30. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
50 % ban lehetséges, hogy dirrekt hozták létre a nyugdíjasokat megtizedelni. kevesebb nyugdíjjat kell kifizetni. A másik fele az pedig,állítólag a kínaiak megették a tobzoska nevű állatot csemegeként és attól kapták el. (ezutóbbit olvastam hírekben--- márha igaz volt).
2020. ápr. 12. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Simán elképzelhető!
2020. ápr. 15. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Az igazság, hogy egy kimutatás bebizonyítja, hogy igen.

Majd másnap egy másik kimutatás bebizonyítja, hogy nem.

Ez már csak ilyen! Sosem fogod megtudni az igazságot!

2020. máj. 1. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
9: Nincs semmiféle kimutatás, ami ezt bizonyítaná, hogy mesterséges lenne. Ez álhír
2020. máj. 1. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!