Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mennyire vagyok kitéve veszély...

Mennyire vagyok kitéve veszélyeztetettnek?

Figyelt kérdés
Allergiás vagyok és asztmás, általában ha jön a virágzás mint most is és akkor szoktam tüsszögni de azt sem mindig. Ventolinom van amit akkor használok ha fulladok, de ezt is általában évente ha 5x kell használnom. Mennyire vagyok kitéve veszélynek a koronavírussal szemben?
2020. márc. 29. 21:42
 1/4 anonim ***** válasza:
35%
Az csak kamu h az idősek vannak veszejben!!!!te is èn is ès mindenki elkapja attol függetlenül h van e asztmàd,vagy alergiàd.😕😕😕😕😕
2020. márc. 29. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
89%

Hasonló vagyok, kicsit több ventolinnal.


Asztma elvileg nem szignifikáns halálozási tényező több tanulmány szerint.


Viszont nehezebb lehet kihúzni.

2020. márc. 29. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az allergia nem finom már önmagában sem, de az asztma és egy tüdőgyulladás egyben nem túl nyerő (a koronavírus azt okoz akut esetekben). Itthon kb. 2500 beteg várható, azaz 1:40000-hez az esélyed hogy elkapod. Ha jó az immunrendszered nem lesz gond, de tegyél meg mindent a kockázatok csökkentése érdekében.
2020. márc. 30. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Flavonoidot szedek meg aszkorbint, és néha ezüst kolloidot is. Egyébként is szeretem az organikus szereket. Ennél többet én sem tudok tenni, kerülöm a tömeget meg az idegen embereket.
2020. márc. 30. 14:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!