Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » A piacon ha gumikesztyűt...

A piacon ha gumikesztyűt visel az eladó és a pénzt is úgy adja vissza, az mire jó?

Figyelt kérdés
2020. márc. 31. 06:18
 1/8 anonim ***** válasza:
50%
Semmire. Sajnos én is azt látom, hogy többnyire nem értik a használat lényegét. A kesztyűs kézzel ugyanúgy összefogdosnak mindent.
2020. márc. 31. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Arra jo, hogy az elado keze nem lesz olyan, aki naponta ki tudja hany termeket fog meg, amit elotte a mindenhonnan odajovo emberek fogdosnak ossze. Magat vedi vele.
2020. márc. 31. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Miért, szerinted, hogy oldja meg?
2020. márc. 31. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
62%
De a kedves vasarlonak is a sajatoddal erdekeben kellene kesztyut viselni. Akar akar csak egyszerhasznalhatot, mint až uzletekben.
2020. márc. 31. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

*a sajatoddal erdekeben...

A nagyokos szovegszerkesto mindent jobban tud.

2020. márc. 31. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Tegnap néztem a parlamenti ülés közvetítését. Az idősnek kinéző elnök (nem ismerem, nem tudom ki) gumikesztyűt viselt. Papírjait rendezgetve az arcához nyúlt. Semmi értelme nem volt kesztyűt húznia.
2020. márc. 31. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A kesztyűnek egyetlen egy értelme van:


100%-ban megakadályozza hogy a vírus a kezedre kerüljün. Így ha leveszed akkor a kezed lényegében steril.


Másfelől ha nem cserélgeted, akkor tökéletesen ugyan az lesz mintha nem hordanád, mert a külseje fertőz.

2020. márc. 31. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Elég jó fertőző forrás. Pénzt és árut fogdosnak felváltva.
2020. márc. 31. 19:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!