Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Hogyhogy nyilvánosságra...

Hogyhogy nyilvánosságra hozták a betegek halálának okát?

Figyelt kérdés
a koronavirus.gov.hu oldalon, most hogyhogy nyilvános azon betegek adata/alapbetegsége, akik elhunytak a koronavírus miatt? Ezzel is próbálják önmagukat igazolni, hogy valóban igaz az, hogy volt alapbetegsége minden elhunytnak? Mi a helyzet a 12 éves lánnyal? Neki is volt alapbetegsége? Róla nem találok adatot.

2020. márc. 31. 18:39
 1/9 Hellmano ***** válasza:
Figyeld ezeket az infókat csak a hozzátartozók tudnák megerösíteni,hogy valósak e a betegségek. addig még bármit odaírhatnak... az viszont egyértelmű, hogy a 38 éves férfi alkesz volt míg a 41 éves nőnek magas várnyomása volt csak (?) (ezt mondjuk kétlem)
2020. márc. 31. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Igen, ez igaz. Nyilván ezt csak a betegek hozzátartozói tudnák megerősíteni vagy éppen cáfolni.

Köszönöm a választ!

2020. márc. 31. 18:48
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Pont azért most kezdik nyilvánosságra hozni, mert már átléptek egy határon. Mármint már semmiképp nem lehet a számok alapján valószínűsítéseket levonni, ergo nem lehet beazonosítani embereket.

Viszont jobb ha nyilvánosak az adatok, mert így más országok is pontosabban tudnak felméréseket készíteni.

2020. márc. 31. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Neked is köszönöm a választ.
2020. márc. 31. 18:58
 5/9 anonim ***** válasza:
Arra tényleg jó, hogy aki szívbeteg stb., az egy kis motivációt gyűjtsön és jobban vigyázzon magára. Ez a hivatalos indoklás is, úgy tudom. Hogy más van-e mögötte... passz.
2020. márc. 31. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem kettős az oka. Aki egészséges, az ne pánikoljon, aki pedig veszélyeztetett, az fokozottan vigyázzon, és vigyázzanak rá a többiek is, hogy ne kapja el a vírust.

Én személy szerint örülök, hogy ezt közölték. Nagyon sok mindent lehet fikázni itthon, és azt is tudom, hogy sokan nem értenek velem egyet, de szerintem eddig jól kezelik itthon a dolgot. Kivéve persze, ha valójában kivizsgálatlanul hullanak az idősek, betegek, mint a legyek, csak ez nem kerül be a statisztikába. De ilyenről eddig nem hallottam.

2020. márc. 31. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Hellmano ***** válasza:
74%
6-os hidd el az elmúlt időszakban meghalt idősek között tuti volt több koronás, akit nem vizsgáltak ki a halála után erre és nem tűntették fel, ha netán kivizsgálták, hogy korona miatt halt volna meg. Szóval biztos, hogy nagyobb az a 16-os szám csak nem hozzák le, hogy abban haltak meg. Itt csak azok szerepelnek, akiket kivizsgáltak és beigazolódott, hogy korona, majd onnan intenzív és ott halt meg előttük a lélegeztetőgépen.
2020. márc. 31. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Hellmano: Ez egészen biztos, de szerintem ez a legtöbb országban így van. Most arra gondoltam, hogy ha feltűnően sok lenne a halálozás, akkor az szerintem már kiderült volna. Tele lenne a facebook a tömött kórtermek képeivel, egészségügyi dolgozók beszámolóival, stb.
2020. márc. 31. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

7.: ja a halottak száma nagyobb mint a valós, mert olyan könnyű egy 9 milliós, facebookon élő országban eltitkolni, ha meghalnak emberek ezrei.

De gondolom a fertőzöttek száma nem nagyobb, mint a valós, ami ugye töredékére csökkenti a halálozási arányt, tehát aláássa a propagandádat. Erre gondoltálmár?

2020. ápr. 1. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!