Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Ha kapnál tíz milliót, beválla...

Ha kapnál tíz milliót, bevállalnád a koronavírust tesztelés céljából?

Figyelt kérdés
Csakis a tudomány érdekében.

2020. ápr. 2. 20:39
1 2
 11/20 Salx Narval ***** válasza:
88%
Ha tesztelnének annak örülnék de ,hogy rajtam kísérletezzenek azt nem vállalnám, van nekem elég bajom enélkül is.
2020. ápr. 3. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 valaki : ***** válasza:
92%

Én simán, sőt én kevesebbért is benne lennék. Nem is feltétlenül a pénz miatt. Sajnos nem adhatok vért, pedig nagyon akartam segíteni az embereken. Annyit tudtam tenni, hogy a testemet az orvostudománynak ajánlottam, de azért nem vagyok elégedett.

Csak szerintem én nem is lennék jó alany. Van autoimmun betegségem, és vagy ettől vagy alapból ilyen vagyok de képtelen vagyok elkapni valamit. A bárányhimlő ellen se vagyok védett, mert volt ugyan de nem tudott kijönni rajtam. Szóval én biztosan kizárt lennék erre is, de szívesen segítenék a tudománynak.

2020. ápr. 4. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 Szeiff ***** válasza:

Én még fizetnék is érte. Jó, alig van pénzem, de a helyzet agyonnyom. Imádom a munkámat, és fontos számomra az egyéb társaság is. Egy kis cégnél vagyok. A tulaj elmúlt 65, szív és cukorbeteg, és érthető módon bezárt.

Egy szó mint száz, túl lennék rajta. Hol lehet jelentkezni?

2020. ápr. 4. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
95%
Beválalnám. Bele sem halnék mert nincs más fizikai bajom s 30 éves vagyok. Kigyógyulnék belőle oszt megkapnám a 10 miliót.
2020. ápr. 4. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
70%
En 10kg lisztert is
2020. ápr. 4. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
69%
Én nem, mert mint megfigyelhető volt, bárki kerülhet lélegeztetőgépre, fiatal is öreg is. Úgyhogy nem kockáztatnám az életem semmi pénzért sem, és nem azért mert olyan sok van jelenleg.
2020. ápr. 8. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
A tíz milla kevés lenne motivációnak. Ennél nyomósabb érv kéne, hogy bevállaljam.
2020. ápr. 9. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Én még kevesebbért is bevállalnám! :D

Már tizenkét éve egyáltalán NEM voltam beteg, egy megfázásom sem volt.

Még gyermekkoromban volt egyszer egy tüdőgyulladásom, abból is három nap alatt kigyógyultam, szinte meg sem éreztem.

Fájdalmaim még életemben nem voltak.

Egy szó, mint száz, extrém erős szervezetem van, engem ugyan még semmilyen betegség nem tudott megviselni.

Miért is ne vállalnám be? :D

2020. ápr. 17. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Tehat egy budapesti kislakas aranak egynegyedeert megdoglenek-e esetleg, maradando szervi karosodast szenvednek vagy csak hetekig nagyon szarul ereznem magam kb husz szazalek esellyel?

Es utana mit csinalnek a budapesti kislakas aranak egynegyedevel? Meg jelentkeznek harom korre?

De meg nem is nizzai luxusvillarol beszelunk.

2020. máj. 3. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Simán bevállalnám. Így is megkaphatnám bármikor, csak így nem fizetnének érte.
2020. máj. 3. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!