Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Van itt olyan aki ismer olyan...

Van itt olyan aki ismer olyan embert aki elkapta a koronavírust?

Figyelt kérdés

Milyen tünetei vannak/voltak?Mennyi idős?Meggyógyult vagy javult az állapota?

Kíváncsi vagyok kinek h sikerül átvészelni,milyenek a tünetek.


2020. márc. 28. 21:34
1 2
 1/12 anonim válasza:
89%
Apukám egyik barátja Angliában el és elkapta. A korát nem tudom pontosan de 30-40 között. Lázas volt, hasmenése volt, fájt a feje,torka. Köhögött. Pár napig tartott aztán elmúlt. Nem volt nála olyan nagy gáz viszont vannak súlyosabb esetek is és nem csak az idősekre veszélyes! Ez fontos ez egy tévhit
2020. márc. 28. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
14%

"ez egy tévhit"

Ki hiszi ezt? Főleg, hogy naponta 100% leírjátok ide

2020. márc. 28. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
62%
Enyhe esetben mint egy durvább megfázás, súlyosabb esetben mint egy tüdőgyulladás - az meg sosem mókás dolog. Egy egészséges szervezet ágynak dől de átvészeli, egy legyengült immunrendszerű, krónikus betegnél már fokozott kockázat.
2020. márc. 28. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
jelen, egy cseh 17 éves lány, semmi baja
2020. márc. 29. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
9%
Nincs koronavírus járvány! Ez az egész csak egy hatalmas átverés.
2020. márc. 29. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Uram atyám,hogy lehet valaki ilyen hülye.És aki beteg lett,mégis mi baja?
2020. márc. 29. 15:25
 7/12 anonim ***** válasza:
95%
Pacsi! Egy cimbi Londonban, jó arc, 51 éves. Egy zsúfolt bevásárlóközpontban kapta el. Elmondta, hogy, neki: 1. Nap ólmos fáradtság, 2. Nap láz, ami innentől napokig ment egyre feljebb, és egy kis torokfájás, 3. Naptól erős hátfájdalom, majd mellkasfájdalom-fejfájás és megjött a száraz köhögés is. Kb a 6-7. napon lett képes értelmes mennyiséget inni és normálisabban enni, ekkorra csökkent a láz. Még otthon figyel izoláltan
2020. márc. 29. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
9%
Aki beteg lett az megfázott, influenzás stb. A komolyabbaknak mind volt más betegségei csak, most ráfogják erre a kamuvírusra. Ez a vírus nem az embert, hanem a gazdaságot támadja, mert azt akarják, hogy mindenki adósságban ússzon.
2020. márc. 29. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
1. Olaszországból jöttem haza februárban és akkor elkaptam a koronavírust. Valószínüleg én voltam az első fertőzött Magyarországon de mivel erős az immunrendszerem egy gyengébb influenzával megúsztam ( igen korona volt nem viccelek)
2020. márc. 30. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Utolsó és neked milyen tüneteid voltak?Hány nap alatt gyógyultál meg?
2020. márc. 31. 13:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!