Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » A halottak nagyrésze kórházban...

A halottak nagyrésze kórházban szedhető össze a fertőzést?

Figyelt kérdés

Átlag minden 8 fertőzött például egészségügyi dolgozó így lehet következtetni hogy az áldozatok nagy része is kórházban feküdt Szerintem ezek idős emberek, idős krónikus betegek, akik általában nagy része krónikus Belgyógyászati Osztályokon feküdt.

Most nem hiszem hogy ezek az idős krónikus betegek annyira sétálgattak a világban és nagy társadalmi életet éltek


2020. ápr. 4. 21:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Magas vérnyomással például miért ne lehetne sétálgatni?
2020. ápr. 4. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Elkaphatták viszont a boltban, vagy a vírushordozó félhülye unokától, aki járványt amúgy is "vírushülyeségnek" tartja
2020. ápr. 4. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Egy része biztosan kórházban, de nyilván nem mindenki. Egyébként ahogy elnézem a halottak listáját ezek az emberek olyan betegségekkel rendelkeztek amik kb bármelyik percben leteríthették volna őket.
2020. ápr. 5. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Vagy még élhettek volna további 20 évet is.
2020. ápr. 6. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem gondolnám! teszem azt ha nekem lenne olyan súlyos betegségem mint az elhunytak nagy részének, nem biztos hogy akarnék szenvedni, főleg olyan korban mint amilyenben a többség van.

Talán egy olyan beteg van aki 41-éves (egyébként az én olvasatom szerint nem fiatal) és magas vérnyomása volt,arra azért kíváncsi lennék hogy a magas vérnyomást mi válthatta ki, annak is szokott oka lenni, egyébként nekem is magas a vérnyomásom alapvetően és ha éppen elfelejtem a gyógyszert bevenni alig bírok felállni, olyan sz@rul vagyok.

2020. ápr. 6. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!