Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Nem veszélyes így kiírni az...

Nem veszélyes így kiírni az adatokat a halottakról?

Figyelt kérdés
Nem egy fiatal ismerősöm mikor megnézte a halottak adatait, akkor szinte leszarta az egészet.. És röhögött hogy ezért van a hiszti és elkezdett kijárni mindenhova és teljesen leszarták ezt a koronát...
2020. ápr. 5. 07:23
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
29%
Majd nem röhög a nagymamája halálakor.
2020. ápr. 5. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
90%
Eddig is az volt, hogy a fiatalokra kevésbé veszélyes, de nem csak maga miatt marad otthon az ember, hanem gondol az idősebbekre is.
2020. ápr. 5. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
52%
Hát, nem lenne kár érte, hát ott vinné következőnek...
2020. ápr. 5. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
97%
Ugyanmár..., amikor meg még elzárkózott kormányunk ezen adatok leközlésétől akkor meg azért siránkozott mindenki, hogy miért nem mondják meg...
2020. ápr. 5. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
82%

Nem veszélyes, ha ÉRTELMES emberek nézik az adatokat.

Elöször is, ha figyeli valaki, akkor látja, hogy a görbe igen meredeket emelkedik, másrészt ha megnézi azokat az országokat, ahol korábban indult, akkor tudnák, hogy kezdezben ott is csak kevés halott volt, aztán egyre meredekebben emelkedett a szám.

Ha megnézik, hogy ezelött egy héttel a halottak száma alig 40ezer volt, most egy héttel késöbb 65ezer, azaz több, mint másfélszeres, akkor rájöhetnének, hogy ez igencsak komoly, mert a járvány még csak három hónapja tart. Ha hetente másfélszeresre emelkedik a halottak száma, akkor egy év alatt igencsak magas lesz a végeredmény.


Akik meg ennyire felelötlenek, azokat MO-on is komolyan kellene büntetni, a feljelttebn országokban azokat, akik nem tartják be a szabályokat, masszívan büntetik, - egy-egy indokolatlan akció 500 euróba is belekerül, és ismételt esetben újra meg újra.


Elég szomorú, hogy MO-on ennyi ostoba ember van, aki nem tud gondolkodni, és azt hiszi, a mai helyzet a végleges!

2020. ápr. 5. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
51%

Erre még így nem is gondoltam, mert nem is merült fel bennem, hogy mert úgy tudom nem vagyok krónikus beteg, akkor nem baj, ha elkapom, úgyis meggyógyulok, szóval nem...Egyrészt látható, hogy fertőz, nem akarnám továbbadni, másrészt nem is akarok túlesni egy fertőzésen.


Azért azt se felejtse el senki, hogy nem csak halottak vannak, hanem felgyógyultak is, akik a poklok poklát élték át! Nem mindenkire hat úgy, hogy néhány tüsszögéssel túl van rajta...! Egy olasz exvizilabdás is nyilatkozott, hogy annak ellenére, hogy egészségesen él és sportol, mégis úgy levette a lábáról a betegség, hogy intenzívre került....

Kell ez????



Egyébként szerintem nem is annyira fontos tudnunk, hogy ki milyen alapbetegségben szenvedett...


Én sokkal inkább kíváncsi lettem volna olyan infókra, hogy a megfertőződött emberek mely településen élnek, vélhetően hol kapták el a vírust, és az elmúlt hetekben merre jártak, pl. tömegközlekedtek-e, s ha igen mikor és hol, vagy hova jártak bevásárolni, kikkel kerültek közelebbi kapcsolatba (mármint távolságilag), szóval kiknek lenne érdemes maguknak is 2 hét karanténba vonulni, hogy kiderüljön esetleg nem kapták-e el....? De hát ez meg ugye a személyiségi jogok miatt úgysem lesz általánosan nyilvános....

2020. ápr. 5. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
60%

6-os vagyok...

Na ugye írtam a végén, hogy én mikre lennék kíváncsi... De amúgy azt is nem csak adatvédelmi okokból célszerű nem reklámozni, hanem ugyanez lenne, mint a betgésjelöléssel.


Szóval ha én azt látom, hogy a településemen még nincs beteg, az itteni tömegközlekedési járművekkel még nem utazott fertőzött, stb…. Akkor lehet magam is bátrabban járkálnék...

2020. ápr. 5. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
26%
Majd nem nevetnek, ha lesz pár fiatal halott is. Mert biztos, hogy lesz, csak az a kérdés, mikor.
2020. ápr. 5. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
7%
Szerintem jövő héten feloldják itthon a korlátozásokat.
2020. ápr. 5. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

#5

Nem, Magyarországon MÉG nem emelkedik rohamosan a görbe, itt megnézheted az oszlopdiagramot, egeret az oszlopra téve megjelenik az adat.

[link]

És igen, sok az ostoba, aki magát sebezhetetlennek hiszi, minden életkorban találhatók ilyen korlátoltak.

2020. ápr. 5. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!