Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » El fogod mondani az ismerőseid...

El fogod mondani az ismerőseidnek, ha beteg leszel?

Figyelt kérdés
A tágabb körnek. Akár közösségi médiában. Miért, miért nem?
2020. ápr. 5. 10:54
 1/9 anonim ***** válasza:
95%
a közösségi médiában mást se osztok meg évek óta, miért pont ezt tenném?
2020. ápr. 5. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
62%
Nem vagyok fent egy socialmedia oldalon sem szóval ott nem. Nyilván a szűk családnak elmondom, hogy ők is tudják teszteltetni magukat.
2020. ápr. 5. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Barátoknak, kollégáknak igen.
2020. ápr. 5. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
17%

Dehogy is. Nem vagyok hülye. Még bezárnának karanténba ok nélkül.

És azért nem, mert ez a víruspánik csak egy mese, kamu, pánikkeltés. Nincs valós alapja, a média hiteltelen pánikkeltő képekkel és videókkal jön, aminek semmi valóságalapja sincs. Soha nem mondtak igazat, most miért higgyek nekik? (

2020. ápr. 5. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
93%
Akikkel személyes kapcsolatban voltam, azoknak nyilván (de erre biztosan törvény is kötelez). Másoknak nem hiszem, legfeljebb közeli ismerősöknek, akiket egyébként is érdekelne, hogy mi van velem. Nem hiszem, hogy nagy médiabejelentést kellene belőle csinálni, idegeneknek semmi köze hozzá, ahogy azt sem teszem közzé facebookon, ha épp rosszat ettem és hányok-fosok.
2020. ápr. 5. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
73%
"Közösségi médiában" nem osztok meg soha semmit. Akikkel BESZÉLGETNI szoktam, nekik nyilván elmondom. Nem a fertőzésveszély miatt, mert a legszükségesebbeken kívül nem megyek sehová, hanem mert ez beletartozik a "milyen volt a napod?" kérdést követő érdemi válaszba.
2020. ápr. 5. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Szerintem is van mögötte pánikkeltés bőségesen - nemcsak maga a járvány lehet világméretű.


Nem túlságosan aggódóak a bolti eladók mindenhol (elég sok helyen még mindig nincs maszk és/vagy gumikesztyű.)Egyes helyeken védő üvegfal (plexinek hívhatják) van.

2020. ápr. 11. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
pánikeltés...csak eddig sose hallottam, hogy nincs elég lélegeztetőgép, és hogy kiadják orvosoknak, hogy az idősebbet hagyják le róla,ha nincs annyi.
2020. ápr. 11. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem. A sárga csillagot ne rakjam ki esetleg?
2020. ápr. 11. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!