Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Valaki meg tudja mondani...

Valaki meg tudja mondani mitől fáj a torkom?

Figyelt kérdés
Már kb kicsit több mint egy hete rettenetesen fáj a torkom orvosnál még nem voltam vele mert nem tudtam elmenni de hétfőn mindenképpen így vagy úgy de elmegyek mert ez elviselhetetlen. Azért teszem fel a kérdést hátha addig is tud valaki tanácsot adni mit tegyek. Szóval megfázva nem vagyok. Amikor elkezdett fájni a torkom azt gondoltan náthás leszek de semmi bajom. Voltam fül orr gégészeten más miatt ahol ezt megemlítettem majd aranyosan közölték hogy be van gyulladva de ennyi semmi több...negro nem segit gyulladáscsökkentő mem segít- mondjuk eddig csak az algopirint probáltam mert más nem volt itthon...néha elviselhetőbb a fájdalom néha meg orditani tudnék. Az evésről ne is beszéljünk mert a nyelés olyan szinten fáj hogy már vagy azért sírok mikor nyelem le..mert kb olyan érzés mintha valami éles tárgyat huznanak végig a torkomon belül, vagy azért mert már olyan éhes vagyok hogy nem bírom...az elmúlt 72 órában 3 babapiskótán egy banánom és egy fél zsemlén kívül mást nem ettem:(( gondoltam mát arra is nem e a mandulám van ennyire begyulladva...valaki valami ötlet?

2016. jan. 15. 16:04
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha azt mondták be van gyulladva, akkor attól fáj. Menj orvoshoz, mert ha ilyen erős a fájdalom, akkor gyógyszer kell rá, addig is gargalizálj sós vízzel, nekem ez a leghatékonyabb torokfájásra.
2016. jan. 15. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!