Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Hány százalék az esélye annak...

Hány százalék az esélye annak hogy egy budapesti ember fertőzött?

Figyelt kérdés
Most barátomra gondolok és találkozni szeretnék vele, tudom nem lehet találkozni most de belegondoltam hogy szerintem hiába sok a fertőzött Budapesten Nem hiszem hogy olyan nagy százalékban fertőzött ott egy illető. Lehet 4-5 ezer fertőzött Budapesten és vagyunk majdnem kétmillióan, így úgy érzem elég kicsi az esélye annak hogy pont a barátom legyen a fertőzött
2020. ápr. 5. 12:51
 1/9 anonim ***** válasza:
35%
Oroszrulett.
2020. ápr. 5. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem aránylag magas az esélye, mert a legtöbb fertözött eleve BP-en van.
2020. ápr. 5. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
41%

Mindenki fertőzött már, de 10 ből 8 nak tünetei sincsenek, és nem is vizsgálták őket soha.

Atöbbi országokban amiatt ilyen hatalmasak a számok, mert másképp viszonyul a közvélemény az egészségügyhöz, és elmennek szűretni, nincs KÉTÉVES VÁRÓLISTA!!!

2020. ápr. 5. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
23%

Itt nem gyengén vicc amit csinál az egészségügy, a fészbukon ezer forintos órabérét hirdetik a kórházi takarítós munkákat ahol a halottak után az ágyat is fertőtleníteni kell..


Ezer forint!!!


Ezen nyerészkedik a sok munkásember kereskedő, aki életébe nem dolgozott.

A takarítókat lekezelik, lenézik...

Ezer forintos órabérét olyan munkát is végeznék ha magamból indulok ki.


És vannak...vállalják!

2020. ápr. 5. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

"elég kicsi az esélye annak hogy pont a barátom legyen a fertőzött"


Kiszámoltam neked egészen pontosan, hogy hány százalék az esélyetek, hogy fertőzött legyen a barátod.

Pontosan: 50 %

Vagy fertőzött, vagy nem.

2020. ápr. 5. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
√2
2020. ápr. 5. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
5. Azért itt egy kicsikét bonyolultabb valószínűség számítás kéne. Szeretném erre most egy matematikus fogná a fejét
2020. ápr. 5. 14:51
 8/9 anonim ***** válasza:
2020. ápr. 5. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
51%
Budapest lakossága 1 752 286 fő. 733 megerősített eset van, tehát valószínűleg 7330 beteg lehet. Ezért annak a valószínűsége, hogy valaki beteg 0,418%. Már ha a koronavírusról beszélünk, mert ezt egy szóval sem írtad.
2020. ápr. 5. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!