Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Kit mennyire zavar itt, ha...

Kit mennyire zavar itt, ha ugyannyi %-ban ad hasznos választ, és azonosítják, sőt, meg is szólítják egy teljesen más ember válaszával?

Figyelt kérdés

Pl.: az én százalékos válaszaimon kívül vannak még vagy tízen. Erre beír valami baromságot, amire egy kérdésen belül már válaszoltam,de alattam írnak még ketten ugyanazzal a "hasznossággal" állva.Erre én kapom a lecseszést, hogy ne legyek már hülye, megszámozva,hányadik válaszolónak szánták! Unom már a magyarázkodást, hogy az nem én vagyok. A felhasználói nevemet nem akarom kiírni. Tudom, ez is egyfajta megoldás lenne. De inkább nem.

Fő kérdésem, mást is összekevernek ugyanígy?És ha igen, megvéditek magatokat? Én pl.soha nem szoktam lepontozni senkit csak azért,hogy lejjebb kerüljön.Max. fel, hogy tűnjön már feljebb legalább 1-el.:)



2020. febr. 9. 14:52
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az egész százalékos rendszer úgy rossz, ahogy van. Jobb a Reddit +1/-1 rendszere.


Velem is történt már hasonló, szoktam írni, hogy én nem ugyanaz vagyok, de különösebben nem zavartatom magam, nem megyek bele vitákba, felesleges.

2020. febr. 9. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
72%ból is több aktív felhasználó van, de velem ilyen még nem fordult elő. Próbálok értelmes választ adni, ami meg nem ide való vagy visszatérő trollkérdés azt válasz nélkül jelentem és törlik. Most néztem meg, 171 oldalnyi megválaszolt kérdésem van, az indokolatlan lepontozók semmit se érnek mert a %om nem tudják befolyásolni. Szerintem csak ezzel a céllal fel-le pontozni semmit se ér. Ha ugyanaz az ember állandóan aktív akkor be van betonozva a %a neki is. De ha zavar akkor kirakhatod a neved is
2020. febr. 9. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nincs értelme a % nak, mert van sok nyomi aki sajátmagára nyomkodja a zöldkezet több hozzáférésről vagy eszközről, erre élveznek, ennyi az örömük az életbe, szóval sose érdekelt...
2020. febr. 9. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Rohadtul nem érdekelnek a %-ok mert tapasztalatom alapján sokkal több a bosszú százalékoló mint a megköszönő. Én például majdnem csak szakmai dolgokban szoktam válaszolni és próbálok segíteni. Hiába köszöni meg a kérdező a válaszomat, ha másik 5-6 buta választ adó lenulláz.
2020. febr. 9. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ötletszerű, érzelmialapú lepontozások vagy felpontozások vannak. Bármilyen véletlenszerű kérdés: kialakul a többség, aki a többséggel ért egyet: 100%, aki nem: 0%. Egyfajta fekete-fehér nézőpont alakul ki és ilyen aspektusból szemlélik az adott dolgot.
2020. febr. 9. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

#5

Pedig erre szolgálna a "kék kéz", amit szerintem rajtam kívül nemigen használ senki.

2020. febr. 9. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Engem egyáltalán nem érdekel a százalékos értékelésem. Szimplán csak szórakozásból váaszolgatok a kérdésekre.
2020. febr. 9. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha annyira zavar, vállald fel a nickneved.
2020. febr. 9. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Valaki írta itt, hogy hány oldalnyi válasza van. Most néztem meg a sajátomat. Húbasszus: 28.615. Eddig sose néztem. Igaz, itt vagyok már 10 éve.:)
2020. febr. 10. 23:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!