Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » 84 éves nagymamának valóban...

84 éves nagymamának valóban nincs oka félnie a koronavírustól mert jó erőben van, pedig magas vérnyomása van és cukorbetegség?

Figyelt kérdés
Mindenhova járkál most is piacra megy Budapesten, azt mondja hogy ő ilyen vírus nem fogja legyőzni de ezt el is hiszem neki ugyanis vannak betegségei mint magas vérnyomás cukorbetegség de ettől még jó állapotban van, tényleg még a kertben is dolgozik egész nap süt főz, így én sem hiszem hogy ez a vírus bajt csinál majd neki hiszen tényleg jó erőben van
2020. ápr. 8. 09:20
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
96%

Szerintem az egészséges 12, 21, 25, 37... évesek is voltak majdnem olyan jó erőben mint a 84(!!!!) éves nagymamád

Plusz amit látom ti sem fogtok fel: ha valami csoda folytán nem is lesz nagy baja, MÁSOKAT MEGFERTŐZ, akik lehet pl belehalnak.. de ez kit érdekel ugye??

2020. ápr. 8. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
9%

Alapból senkinek sincs oka nagyon félnie ettől, mert kissé túl van lihegve ez az egész. Még a nyolcvan felettiek között is csak kis százalék hal meg emiatt. És nem lehet tudni, hogy egy síma megfázás vagy influenza miatt is meghalnának-e.


A másik: a mnetális hozzáállás. A nagyid - isten éltesse őt sokáig! - hosszú élete során láttott és tapasztalt sok olyan szörnyű helyzetet, hogy tudja, ez nem az. És ha idős korára bölcs emberré lett, akkor azt is tudja, hogy egyszer mindannyian távozunk, ha eljön az idő.


Ha vigyáz magára, kezet mos, nem keresi mások társaságát, betartja az alapvető higiéniát, akkor nem lesz semmi baj. Ha pedig ne adj isten, elkapná ezt a vírust, akkor sem. A nagyon idősek között a közölt statisztika szerint csak 16% hal meg, az pedig 100-ból 16 ember. Miért pont ő volna az?


Ne aggódj.

2020. ápr. 8. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
1. Vessz maszkot akkor nem fertőz
2020. ápr. 8. 09:31
 4/21 anonim ***** válasza:
33%

Istenem mennyire bikák vagytok. De most komolyan...

Hagyni kéne hogy levonuljon a járvány az ilyen ostobák meg had hajlanak meg.

Ennyi. Kell a szelekció.

2020. ápr. 8. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Hiába van jó erőben ha elkapja ugyanúgy elviszi. Koronától függetlenül is ágynak eshet és 1-2 nap alatt elviszi valami. Bár ne adja a jó isten. Én is féltem mamámékat hiába vannak jó erőben
2020. ápr. 8. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
85%

Ettől nevetségesebb érvelést kettes, nehéz lenne összehozni.

“Miért pont ő lenne az?” Miért ne? Miért csak “másokkal” eshet meg?

2020. ápr. 8. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
5. De mindenki azt mondja hogy csak a beteg gyenge embereket öli meg, persze van kivétel ilyen 12 évesek is de azért Mindenhol minden betegségnél vannak
2020. ápr. 8. 09:35
 8/21 anonim ***** válasza:
93%

Jó hát akkor járja a várost a nagymamád, nekem aztán tökmindegy! Látom úgysem lehet meggyőzni

Őszinte Részvétem

2020. ápr. 8. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
81%
Az a baj, hogy majdnem mindenki ezt gondolja, a fiatalok főleg, őket ugyan nem győzi le, ők úgyis túlélik, ha elkapják, és ők se gondolnak bele, hogy fertőznek másokat.
2020. ápr. 8. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
93%
A mamád a súlyosan rizikósak közé tartozik! Idôs, és van TÖBB! Krónikus betegsége is! Lehet hogy erős, de ki tudja előre, hogy nem dönti le úgy a vírus, hogy esetleg még hal? Sajnos erős fiatalok is meghaltak már így. Inkább vigyázz a mamádra, mert soha nem lehet tudni előre. Vásárolj be neki te, vagy a családból valaki. Nem kéne kockáztatnia.
2020. ápr. 8. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!