Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Az inzulinos GDM kismamákat...

Az inzulinos GDM kismamákat valóban indítják a 39. héten?

Figyelt kérdés

Teljesen össze vagyok zavarodva, minden orvos mást mond.

Volt aki a 38. héten indított volna, de a kisfiam súlya nem érte el a 3000 g-ot, ezért nem tette (2910 g volt).

Most vagyok a 39. hétben és várom hogy végre mondjanak valami biztosat, de hiába.

A diabos doktornőm javasolta hogy ezen a héten feküdjek be és megcsászároznak, míg más doki várna a 40. hétig, hogy hátha magától beindul.

Nálatok ez hogy volt?



2020. febr. 10. 07:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Első fiam 38. héten magától elindult, de császároztak, a másodikkal 38 héten program császár volt, mindkettő 3 kiló volt.
2020. febr. 10. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem azt mondta az orvos, hogy a kiírt napon be kell feküdni és max 2 napot várnak, de ha akarom előbb indítják - a kiírt napi indítást választottam
2020. febr. 10. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Simán indult mindkettővel.

De természetesen egyre több kifogás van orvosok részéről a császárra, lehet lepontozni, de én ezt látom. Már lassan nincs is természetesen szült ismerősöm, hacsak nem otthon indult be, és kibújt fejjel nem ér oda.

Neked is találtak valamit, amire rá lehet fogni a döntést. Ennyi történik. Ezért nem értenek egyet, mert ez nem egy egyértelmű indok. Ha az lenne, egy állásponton lenne benne minden orvos. Ez csak mondvacsinált.

2020. febr. 10. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Orvosfüggő. Az én orvosomnál ez nem volt császár indok. Épp betöltött 39.héten indult is. Természetesen született.
2020. febr. 10. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, azóta megoldódott a dolog. Tegnap megszületett a kisfiam természetes úton, saját magától. :)
2020. febr. 12. 14:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!