Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Te mennyire szereted a vírus...

Te mennyire szereted a vírus miatti home office-t?

Figyelt kérdés
Akik home office-oznak, azoknak szól a kérdés. Ti mennyire szeretitek? Jobb mint bejárni a munkahelyre? Kiváncsi lettem, mert teljesen más véleményen vagyunk az egyik barátommal erről témáról, úgyhogy jöhetnek válaszok. Köszönöm!
2020. ápr. 8. 11:57
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
4%
Nem. Sokkal több a munka, 0 szociális kontaktus.
2020. ápr. 8. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
61%
Vírus előtt is így voltam, én nagyon szeretem.
2020. ápr. 8. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
8%
me no likey
2020. ápr. 8. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
72%

Imádom!

Nyerek napi 2 órát, a saját kényelmes környezetemben tölthetem a napot (saját kanapémon, a saját bögrémmel, a saját minőségi teámat kortyolgatva, a saját normális internetemet használva stb.), minden nap együtt ebédelhetek a párommal, hallgathatok bármilyen zenét, de amúgy csicseregnek a madarak odakint és tök jó csend van, nem kell tömegbe mennem, stbstb. Nagyon élvezem.

2020. ápr. 8. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
64%
Nekem eddig bejön, de a személyes kapcsolatok hiányoznak. Tartósan nem csinálnám, de heti 2-3 napot szívesen dolgoznék itthonról rendszeresen.
2020. ápr. 8. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
25%
Mintha egy trópusi szigeten rekednél: egy hétig élvezed, utána egyre jobban terhel. A ló túlsó oldala. Mindkét melóhelyem home office-ra küldött, nagyon nagy odafigyelés, hogy ne folyjon össze minden mindennel. Ahogy egyik előző válaszadó írta, heti 2-3 nap lenne optimális.
2020. ápr. 8. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
70%

10/ 10

- 3 órát nyerek, amit utazással töltenék

- van mód rendesen megebédelni

- jobban beoszthatom az időmet

- sokkal kényelmesebb

- hatékonyabban is tudok itthon dolgozni

- sok pénzt spórolok az utazáson, az étkezésen (ami így még minőségibb is), meg azon, hogy nem költök apróságokra

Persze, nagyon izolált, és jólesne néha kimozdulni, de ha csak a szokásos, folyton beszaladgálós és a mostani, teljesen izolált között lehetne választani, gondolkodás nélkül ezt választanám.

Az ideális az lenne, ha kb. heti kétszer kellene bemenni

2020. ápr. 8. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Én is nagyon szeretem, a jó társaság mondjuk hiányzik, de inkább itthon mint bent.
2020. ápr. 8. 15:53
 9/19 anonim ***** válasza:
69%
Eddig is itthon dolgoztam, eddig is ritkan jartam el itthonrol... persze aki az irodaban szeret fontoskodni annak szarlehet
2020. ápr. 8. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
31%
Like.
2020. ápr. 8. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!