Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mit gondoltok, holnap délután...

Gretus1233 kérdése:

Mit gondoltok, holnap délután Orbán Viktr mit fog bejelenteni?

Figyelt kérdés

eléggé fúrdal a kiváncsiság h holnap vajon mit fog Orbán bejelenteni, mert holnap jönnne a barátom többb napra mint általában (távkapcs :c), és már hallom a pletyiket hogy a karantént fogják bejelenteni,

és tök felcsesz h áttették holnapra :/

már nem bírom kivárni. Ti mit gondoltok mit fog bejelenteni?



2020. ápr. 8. 19:54
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
42%
Szerintem 2 dolog lehetséges. Karantén hosszabbítás vagy az eddigi szigorítása.
2020. ápr. 8. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
31%
Pestre ráférne a szigorítás, ott szerintem biztos lesz vlmi.
2020. ápr. 8. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
37%

Péntektől kijárási tilalom szerintem.


Így is dugig vannak sajnos a nyaraló-kirándulóhelyek... az még talán bevállalható, mert idegenek szabad téren talán kis kockázattal érintkeznek (bár ez majd 2-3 hét múlva derül ki)


..de ha itt beindul a rokonlátogatás, akkor végünk.


Nagyi, papi, nagybácsi tízezrek mennek kórházba, mert eddig szeparált lappangó csoportok keverednek.

2020. ápr. 8. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
72%
... és nem csak pesten... Mindenhol totális happy nyaralás feeling van. Ne csak pestet ekézzétek. A vidék ugyan olyan vétkes ebben.
2020. ápr. 8. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
71%
Hát ma kénytelen voltam vásárolni és szomorúan vettem tudomásul (kisvárosban) hogy dugig voltak az utcák és bevásárlóhelyek. Nehéz már ilyen koranyári melegben négyfal között tartani az embereket.
2020. ápr. 8. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 Hellmano ***** válasza:
57%
Szerintem kellene a szigorított karantén legalább 1 hétig péntektől, hogy átvészeljük vele a húsvéti hétvégét, mert abból baj lesz ebben szinte biztos vagyok. Próbálják meg egy hétre, hogy megy és ennyi. Ha nem akarnak nagy bajt már, pedig ez a hosszú hétvége a Húsvéttal együtt nagyon veszélyes és rizikós, meg kell lépni 1 hetes karantént én azt mondom, mert Húsvét után 1,5-2 hét és rengeteg halott lesz ebben biztos vagyok. Hétvége óta tapasztalom amúgy, hogy nem igen foglalkozik már senki a dologgal. A fiatalok egyáltalán nem ők rajoskodnak simán 5-10-es csoportokban (holott a statisztika is kimutatja egyébként, hogy 5-1 halott fiatal korú, szóval nem biztos, hogy átvészeli egy prüszköléssel stb.). A kerékpár utak telítettek a strandok, amelyeket nem zártak le szintén telítettek, sétálgatnak az emberek, mintha semmi nem lenne. Sok a turista ...
2020. ápr. 8. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:

Mindenki azt gondolja hogy hosszabitabak vagy teljessé teszik a karantént (én is erre a kettőre gondolok) de mivel a Fidesz sokszor meglepett már még a végén bejelenti hogy 11-én vége a karanténak, mivel az emberek így még többet járnak mindenfele, mint bármikor (ma nálunk 13:00 kor az OBIban többen voltak, mint hétvégén szoktak.

Hosszabitasnak semmi értelme. Vagy Teljes lesz vagy feloldjak és mindenki a saját élete kovácsa.

2020. ápr. 8. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
37%

Bringautakon nem lehet tartani a 2 métert sok helyen. Pl egy előzésnél. Családosok egymás nyakába lihegnek, kölkök nem tudják betartani.


Ha relatíve kicsi is az aerosolos terjedés, akkor sem jó dolog egy hangosan fröcskölve beszélő családot beelőzni bringával.

2020. ápr. 8. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 Hellmano ***** válasza:
39%

#8


Én sokat kerekezek és általában nagy a szél (szinte nem is tudok olyankor menni, hogy ne fújna a szél :D) Szóval már azt sem szeretem, ha kb. 10 méterre van előttem valaki, mert ott prüszköl, azt a szél onnan is a pofámba csapja ígyis-úgyis. Szóval egy megoldás van megyek, mint a meszes :D Ha meg meglátok valakit mindenkép megelőzöm (bár amúgyis egy átlag kerekes max. 20-as tempóval "hasít" és az már akkor inkább nem is átlag én meg csapom 30-as tempóval, szóval megyek, mint a vonat mellettük csak nem jó, hogy tényleg sokan családostul kaptatnak és ugye hiába csngetsz, mert valaki, mindig süket és le kell lassítanod miattuk...vagy a sok sétálgató is most ellepte a bicós utakat, mert ott nem látják őket és ott mennek bandázva meg kutyázva, de utálom tiszta olyan feeling van most a bicós utakon, mint nyáron, mikor strand szezon van azt boldog boldogtalan nekiindul a bicós útnak andalogni meg a sok idióta kirajzik, akik csak akadályozzák az igazi sportolni vágyó kerekest.)

2020. ápr. 8. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
2020. ápr. 8. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!