Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mit gondoltok, holnap délután...

Gretus1233 kérdése:

Mit gondoltok, holnap délután Orbán Viktr mit fog bejelenteni?

Figyelt kérdés

eléggé fúrdal a kiváncsiság h holnap vajon mit fog Orbán bejelenteni, mert holnap jönnne a barátom többb napra mint általában (távkapcs :c), és már hallom a pletyiket hogy a karantént fogják bejelenteni,

és tök felcsesz h áttették holnapra :/

már nem bírom kivárni. Ti mit gondoltok mit fog bejelenteni?



2020. ápr. 8. 19:54
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
39%
Egyéni felelősség lesz szerintem. Nem betartatható a mostani karantén is, és 1 hónap után az emberek is rohadtul unják.
2020. ápr. 8. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
69%

Unják? Hát akkor ideje lenne bekeményíteni.


Komolyan az kell az embereknek hogy géppuskás katonák masízozzanak az utcán, meg PSzHk?


Ennyire hülye nem lehet mindenki...


Ráadásul ez a szaros húsvét semennyire nem gazdaságmentő kérdés, pusztán szórakozás. 58%-os Trump, eddig azt fújtad hogy összeomlik a gazdaság...


Most mitől omlik össze? Hogy Lalikát nem böngyörgetheti meg a nagymama? Meg Rolika nem locsolhatja végig a csajokat, majd b...sszon be este a haverokkal?

2020. ápr. 8. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
45%

A magyar csak puskatusból ért:


Teljes lakhelyelhagyás keddig.


1. Rendörség, hadsereg az utcákra.

2. Városhatárnál utakon ellenőrzőpontok

3. Katonai könnyűpánzélosok járőrözése.

4. Katonai járőrök, AK-47-esekkel és félálarcban, hogy ráijesszenek kicsit az emberekre.

5. Minden autót ami elhagyja a várost és nem kórházba megy 1 milliós büntetéssel súlytani

6. Utcákon ide-oda lófrálók, személyenként 500 ezres büntetés.


Csak kórházba és gyógyszertárba lehetne menni.


Ha kell, akkor szigorítás és 1 milliós csekk után, 3-5 ég börtön. Végső esetben tűzparancs,ha zavargás törne ki.


Kedvezmény is lenne: Születési dátum szerint néhány embercsoport kimehet egészségügyi sétára a lakhelyén, maszkban.

2020. ápr. 8. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
29%
Nem érted te degenerált. Addig tudod ezt betartatni, amíg van mögötte társadalmi egység, és felhatalmazás. Onnantól, hogy nincs mögötte onnantól betarthatatlanná válik. Én már elkezdtem részvényeket vásárolni, jól is jártam vele, ha végleg lecseng a hiszti, akkor még jobban fogok.
2020. ápr. 8. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
40%
Elírtam: 3-5 év börtön. Az össz milliárdos bírságok pedig azok között lenne szétosztva, akik elvesztették az állásukat pl.
2020. ápr. 8. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
92%
Ma elmentünk vásárolni, és mi is ledöbbentünk. Kis város, de mindenhol emberek! Igen, és 4-5 ember együtt beszélgetnek az utcán, a boltok előtt. Sokan vásároltak, hosszú sorok a pénztárak előtt. A fiatalok a parkokban csoportosan, cigi, energia ital, zene, stb. Nem lesz így ennek jó vége.
2020. ápr. 8. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
Szerintem tilalom biztos nem lesz. Kijáráai korlátozás hosszabbítás meg egyéb látszatintézkedés esélyes.
2020. ápr. 8. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
46%
Jó lenne tudni a valós betegszámot is. A házi karanténban levők száma is folyamatosan nő. Szerintem egyébként lexarja a politikai vezetés az egészet. Pénz miatt remegnek, emberélet nem számít.
2020. ápr. 8. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

Halálozás * 200


Kb ennyi lehet a valós szám. Tekintve hogy mennyire nem tesztelnek senkit az esetek 95%-a átmegy a szűrő... ja bocs nincs is szűrő 😃

2020. ápr. 8. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
93%

Itt sem érdekel senkit. Kirándulóhely mellett lakunk, minden tele autóval, emberrel. Minden pad foglalt, tömött sorokban sétálnak. Rekreáció...


A legrosszabb, hogy a férjem is lesz..rja, összevesztünk, mert szerinte ez egy kitalált hülyeség, nincs is, nézzem meg, hogy pár ember halt csak meg Kinában. És mindennap kiviszi a nagyot, ma meg össznépi rokongyűlés volt a krónikus beteg anyósnál, apósnál. Én jobban aggódok értük, nekik is lehetne annyi eszük, hogy ne tartsanak húsvéti bulit.

Én a félévessel nem mentem, de hát mindegy, a nagy kimegy, összefogdos mindent, találkoznak egy csomó emberrel és hazahozza. Bocs, panaszkodok, csak a tököm kivan.

2020. ápr. 8. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!