Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Szerintetek mit jelent be...

Szerintetek mit jelent be Orbán Viktor délután?

Figyelt kérdés
2020. ápr. 9. 12:25
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
59%
A kijárási korlátozás meghosszabbítását egy hónappal.
2020. ápr. 9. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
A tippem a kijárási korlátozás szigorítása a húsvéti hosszú hétvégére Budapesten (talán kijárási tilalom?). De csak a négy napra kedd reggelig. Napok óta mondogatják, hogy nem veszi már komolyan senki a kijárási korlátozást, szerintem egy átmeneti szigorításnak ágyaznak ezzel. Gondolom a fejükbe vették hogy mindenképpen bezárják a népet húsvétra a lakásba, és meg akarják akadályozni hogy holnap reggel mindenki meginduljon vidékre hosszúhétvégére, vagy családot látogatni...
2020. ápr. 9. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
38%

Semmit, max a mostani kitolását pár nappal, hogy a tanulatlan, tájékozatlan néptömeg megnyugodjon.


Nincs értelme további szigorításnak. Mi lenne vele a célotok, de most komolyan? Az egyéni felelősségvállalást úgysem tudod kiiktatni a képletből.

2020. ápr. 9. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem félreértetted, nem azt mondtam hogy további szigorítást szeretnék, hanem csak tippeltem, hogy szerintem az következik. Egyébként szerintem is teljesen értelmetlen az egész korlátozós cirkusz amit csinálunk, több kárt csinál mint hasznot, de nem ez volt a kérdés.
2020. ápr. 9. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
0%
Az a baj,hogy a parasztok nem tartják be..
2020. ápr. 9. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj, hogy a parasztok elhiszik hogy ennek van értelme, közbe boltba meg munkába, gyárakba dolgozni ugyanúgy lehet járni, hiszen ezeken a helyeken nem fertőz, csak ha valaki lemegy az utcára egyedül DXXD
2020. ápr. 9. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
82%
Ha van eszük, akkor kijárási tilalmat vezetnek be az ünnepekre, mert egyre felszabadultabban viselkednek az emberek a jó idő miatt, most az ünnepek miatt pedig még nagyobb lazaságra lehet számítani szigorítás nélkül.
2020. ápr. 9. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Utolsó szerintem ahhoz gyávák. Jobban félnek attól, hogy akkor elvesztenek pár szavazót.
2020. ápr. 9. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
59%
Esetleg megnézni a hírműsorokban nem egyszerűbb, mint itt tippelgetni?? Csak úgy kérdezem...
2020. ápr. 9. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
nemtom ki az a merhetetlen ostoba ember aki 2020ban hirmusort nez:) jelentkezzen itt
2020. ápr. 9. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!