Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Szerintetek most a hosszúhétvé...

Szerintetek most a hosszúhétvégén hányan fognak rokonlátogatni, locsolni és húsvétozni a COVID-19 járvány idején?

Figyelt kérdés
Most hogy nem lett kijárási tilalom, pl ti el fogtok menni rokonlátogatni, meginni egy fröccsöt a papa pincéjében... körbejárni meglocsolni a lányokat, anyákat, nagyikat? Stb.

#tojás #húsvét #magyar virtus #koronavírus #festettojás #zombijézus
2020. ápr. 9. 19:02
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:
23%
74% még reklamozza is hogy megszegi a kijarasi korlatozast! Elkepeszto. Jelentettem egy nyomozo ismerosomnek. Ok pillanatok alatt le tudjak kerni IP cim alapjan a lakcimet. Szamits egy jo kis ellenorzesre. Rendorsegnek meg ajandek 500K. Szarra fogjak birsagolni az embereket, mert nem fogja tudni igazolni miert ul az egesz pereputty a csaladi kocsiban. Mikor bolt sincs nyitva.
2020. ápr. 10. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 A kérdező kommentje:

Szerintem erre nem lesz bírság. Max egy ejnyebejnye.


Orbán nem merte meglépni ezt a népszerűtlen határozatot, ezért rálőcsölte a polgármesterekre.


Szóval csak egy aranyos kérés, hogy légyszi ne menj rokonlátogatni.

2020. ápr. 10. 17:47
 33/41 anonim ***** válasza:
0%

akkor azt is jelentsd be kedden negyed 6kro indulok dolgozni küldjenek külön buszt 😀😀persze ott nem gond tudom hogy van amikor már alig férnek fel rá emberek.

Egyébként nem autóval megyünk séta pedig nem tiltott.

2020. ápr. 10. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 A kérdező kommentje:

Egyébként 6 éve nem láttad őket... azt írtad másik kérdésnél. Pont most kell őket meglátogatni? Eddig jó volt a Skype?


Nem értem ezt a logikát...

2020. ápr. 10. 18:00
 35/41 anonim ***** válasza:
0%

Azt nem én irtam 😊 masik valaszolo


Neki meg lehet h most vannak otthon csak .....

2020. ápr. 10. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 anonim ***** válasza:
100%
Na ilyenekre gondoltam a 2-es válaszomban, mint a 74%-os...arra büszke, hogy ki tudja játszani a kijárási korlátozást...hihetetlenül önző és sötét emberekkel van tele az ország.
2020. ápr. 10. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 anonim ***** válasza:
0%
36os persze persze ,látszik nem vagy ilyen helyzetben.Bar akkor tudnám kijátszani mikor a szombati menetrend miatt a buszra alig lehet felférni műszak kezdés előtt....nem azlesz a baj ha el sétálok gyalog a rokonomhoz és nem érintkezek az úton senkivel.
2020. ápr. 10. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 A kérdező kommentje:

Amúgy arra nem gondolsz, hogy te éppen fertőző vagy és a melóhelyen elkaptad... odaviszed a rokonokhoz és ott éppen van olyan aki genetikailag érzékenyebb rá... majd intenzívre kerül miattad?


Fiatal és középkorú is beleeshet abba a kis %-ba akinél súlyos állapot alakul ki mert érzékeny rá.


Nem tudhatod, hiszen nem teszteltek IgM, IgG-re.

2020. ápr. 10. 19:25
 39/41 anonim ***** válasza:
33%

38 ők is dolgoznak,ugyanúgy kijárnak nap mint nap.

Már szeritnem a bezártságba sokan szo szerint jobban belediliznek.azert nem börtönben vagyunk.

2020. ápr. 10. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 A kérdező kommentje:

Nálunk megyeszékhelyen 10-50 ezres csekk jön aki megszegi. Ha 1000 méternél távolabb vagy az otthonodtól.


Örülök is neki.

2020. ápr. 10. 19:44
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!