Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Sokan úgy tudják, a BCG oltás...

Pokina kérdése:

Sokan úgy tudják, a BCG oltás hatásos lehet a koronavírus ellen. Ti mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés
Én kptam kiskoromban BCG oltást. Most akkor én nagyjából védett vagyok a koronavírus ellen? Ha igaz is az, hogy hatásos a vírus ellen, akkor sem biztosít 100%-os védelmet.

2020. ápr. 13. 10:23
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Puding próbája az evés, sajnos jelen esetben is.
2020. ápr. 13. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Még nem bizonytott, folynak kísérletek olyan országokban, ahol nem volt kötelező, de az eredményre még várni kell.
2020. ápr. 13. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Védett nem leszel tőle, csak valószínűsíthetően csökkenti a betegség súlyosságát.


Egyelőre csak statisztikai adatok vannak az oltásprogrammal rendelkező és nem rendelkező országokról.


Most leoltottak sok EÜ dolgozót, de ez is másik sztori, mert több kutatás szerint a babakori edzi legjobban maradandóan az immunrendszert...és mint könyvjelző előszedi az általános alap immunitást ilyenkor.


Majd kiderül, a hosszútávú statisztika megmutatja.

2020. ápr. 13. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem bizonyított, de pl. Iránban is oltanak BCG-vel:(
2020. ápr. 13. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Irán csak a 80es evek ota olt
2020. ápr. 13. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!