Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Az normális, hogy az IGAZOLT...

Az normális, hogy az IGAZOLT koronavírussal fertőzött halálesetek száma elérte a gyógyultak számát?

Figyelt kérdés
Nem igazán értem, de nekem furcsák ezek az adatok. Vagy minden országban nagyjából egy szinten van a halottak és a gyógyultak száma? Kétlem

2020. ápr. 14. 10:11
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
60%

"A halalozasi arany meg peldaul sokkal jobb mint a nemeteknel."


Erre reagáltam...


Nem tudom ez kinek és milyen matekkal jött ki, de a lényegesen fejlettebb német egészségügy és tesztelés az amivel 1-1.5% körül tartották végig a halálozást... nálunk ez 8-10% lassan.


[link]


Izraelt megelőztük halottakban:

12000/120 halott.. 1%


Magyarország

1500/130 halott. ~8%


Valami itt nem jó a statisztikában akkor. Nem, nem ennyivel jobb az egészségügy, egyszerűen nálunk csak a súlyosabb eseteket tesztelik, azt is IgM, IgG gyosrteszttel már.... szűrővizsgálat nincs.


Ezek számok, nem koronarettegés. Két dologra világít rá: A járvány mégsem olyan halálos, 0.5-1% körüli halálozással jár. + nálunk viszont jóval nagyobb a fertőzöttség.

2020. ápr. 15. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
0%
Annyira edes hogy egyszeruen nembirja ki hogy napi 100x leirja hogy a magyar miatt nalunk mindneki meghal
2020. ápr. 15. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
36%
Ez a kormány miatt van, mert sajnálják a tesztelésre a pénzt. Ennyi.
2020. ápr. 15. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

"a magyar"



-69%

2020. ápr. 15. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Te nem erted. Az 1 millio lakosra vetitett halalozasban allunk jobbam a nemeteknel. Ha nem erted hogy ez mit jelent akkor kerdezd meg anyadat.
2020. ápr. 15. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!