Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Van itt olyan, akinek van...

Van itt olyan, akinek van koronavírusos ismerőse?

Figyelt kérdés
Állítólag rohamosan terjed, de én még sosem találkoztam senkivel, aki elkapta volna, vagy családja, ismerősei körében lett volna fertőzött.
2020. ápr. 14. 14:49
 1/10 anonim ***** válasza:
55%
Igen, több is.
2020. ápr. 14. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Bővebben?
2020. ápr. 14. 14:56
 3/10 anonim ***** válasza:
71%
Én sem láttam még egyet sem, de én egy kis településen élek. Rokonaim, ismerőseim mindenfelé vannak az országban, de közülük se látott még senki a saját szemével ilyet.
2020. ápr. 14. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Én Budapesten élek, rengeteg ismerősöm van. Állítólag Budapesten és Pest megyében van a legtöbb fertőzött. De még olyannal sem találkoztam, aki hallott volna olyanról, akinek az ismerőse elkapta.:D Érdekes.
2020. ápr. 14. 15:06
 5/10 anonim ***** válasza:

Első vagyok. Nem tudom mire gondolsz bővebben alatt, hiszen egy kérdésed volt.

Egyebként a nagy részük fiatal, tünetmentes. Egyikük 60 körüli, jó szarul is volt (magas láz, köhögés), magánban csinálták a tesztet mert az orvosok elhajtották azzal, hogy nem volt külföldön. Már jól van egyébként.

2020. ápr. 14. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ja, ha így kell érteni, akkor tünetmentes ismerősöm sok van, nem csak fiatal, de középkorú, sőt, idős is!
2020. ápr. 14. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
6. És egyáltalán semmi egészségügyi problémát nem vesznek észre magukon, az idősebb ismerőseid sem?
2020. ápr. 14. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Dehogynem! A saját példámat mondom: naponta négyszer mérem a vércukromat, ennyiszer adom magamnak az inzulint, szedek egy kis metformint is, így a vércukrom teljesen rendben van!, hipertónia és szívelégtelenség okán szedegetek ezt-azt, így ezzel sincs problémám, krónikus obstruktív tüdőbetegség miatt napi 15 órát kellene az oxigénkoncentrátor társaságában töltenem, emellet elegendő némi Trelegy Ellipta, Ventolin Evohaler, Theospirex ezért gondom ezzel sincs, boltba azért eljárok, mert mindenki nagyon szívesen segítene az ellátásomban, de bort nem hoznak.
2020. ápr. 14. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
66%-os. Ezeknek az ismerőseimnek mind pozitív lett a tesztje.
2020. ápr. 14. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Volt, volt persze, csak azok.
2020. ápr. 15. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!