Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » "Enyhe" lefolyású Covid-19...

"Enyhe" lefolyású Covid-19 esetében milyen gyógyszerekre lehet szükség?

Figyelt kérdés
Lázcsillapítóm van itthon, igaz, évek óta nem voltunk lázasak. Köptetőkre, ilyesmikre gondoltam, nem értek hozzájuk az a baj, csak gondoltam nem lenne baj, ha lenne itthon, ha szükség volna rá. Miket ajánlotok?
2020. ápr. 15. 04:22
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Enyhe esetekben nincs szükség extra gyógyszerre. Paracetamolt esetleg beszerezhetsz... száraz köhögést okoz elsőre, arra meg csak köhögés ingergátlók vannak. Ezzel nem kísérleteznék.
2020. ápr. 15. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Tüneti csillapítás, ennyit tehetsz. Jó immunrendszerrel ugyan úgy átlehet vészelni, mint egy sima influenzát. Én a helyedben immunerősítővel készülnek, de szerintem, ha valakinél pozitív lesz a teszt elmondják, hogy milyen gyógyszereket ajánlott szedni.
2020. ápr. 15. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

1-es, köszi a választ.

2-es, szerintem az immunrendszeremmel nincs baj, szedek többféle "erősítőt is", talán általános iskolában voltam utoljára influenzás, de nem nagyon emlékszem arra sem. Sajnos enyhe tünetekkel 99%, hogy nem jutnék el a tesztelésig, így gondoltam beszerzem magamnak, ami logikus ilyen esetre.

2020. ápr. 15. 15:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!