Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » A koronavírus ellen miért nem...

A koronavírus ellen miért nem az ásványi anyag & vitamin ellátással védekezünk, ahogy dr. Egely kielemezte?

Figyelt kérdés

dr.Egelyvel volt egy érdekes beszélgetés a koronavírusról, ahol megvizsgálták hogy ért véget a spanyolnátha. kiderült, hogy az egészséges étkezés a test vitaminokkal és főleg ásványi anyagokkal való megfelelő mennyiségű feltőltése akadályozta meg a járvány terjedését.


Akkor gyógyult ki az emberiség a járványokból, amikor megkapta az immunrendszer működéséhez szükséges nyomelemeket (jód,cink,vas,réz,króm) és vitaminokat (D,C,K). Miért nem ezt az irányt propagalják a politikusok ? Miért nem ebbe az irányba megy el a védekezés a WHO-ban illetve a kormányoknál? https://www.youtube.com/watch?time_continue=6&v=n-3WzqYjGZo&..


2020. ápr. 16. 15:22
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/112 anonim ***** válasza:
33%
Nem muszáj fogyasztanotok vitaminokat.. Bele is dögölhettek a vírusba ha szeretnétek.
2020. ápr. 20. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/112 anonim ***** válasza:
77%

Uristen, basszus, tenyleg!! Es az egesz vilag nem tudja a tutit, a frankot.

De a jo hir az, hogy minden orszagban vannak am bolcs skizofrenek, es a titkos tudasuk egyszer behalozza majd a vilagot.

2020. máj. 7. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/112 Salx Narval ***** válasza:
89%
Ha már vitamin és ásvány, akkor miért tabletta? Jobban járnál a természetes élelmiszerekkel hacsak nincs konkrét hiánybetegséged. Én amúgy a magam rézéről támogatom a vitamin és ásványanyagpótlást a mértékletes és választékos étkezést mindegy, hogy ki mit képzel mögé hosszú távon ez csak előnyére válhat bármilyen betegség leküzdésében.
2020. máj. 16. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/112 anonim ***** válasza:
17%

Azert, mert az immunrendszered joresze genetikusan olyan, amilyen. Ezen a genetikai kereten belul tudod kihozni belole a maximumot, aminel nem fog tobbet teljesiteni akkor sem, ha Egely szenteltvizet is javasol egyszer.


Aki termeszetes vitaminokrol beszel itt elottem annak ajanlom figyelmebe, hogy nehany vitamin mennyisege nem viheto be pl napi 50 kg alma beburkolasa alatt, foleg, hogy sem az idealis bakterium-sem az idealis mennyisegu vitaminosszetetele nem stimmel a mai, talajt sosem latott novenyekben.

Valamint azt is, hogy a vitamin az vitamin, a kemiai osszetetele ugyanolyan, ha termeszetes, ha nem. a szervezetnek tokmindegy.

2020. júl. 9. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/112 Salx Narval ***** válasza:
100%
Ne gyerekeskedj már, azért ott még nem tartunk, hogy inkubátorban termelik a növények zömét. Természetesen lehet silány minőségűt is kapni de akinek számít az azért betud szerezni jót is. Már rég kihaltunk volna ha az általad írt vitaminmennyiségre szükségünk lenne és csak pótlással tudnánk magunkhoz venni. Az utolsó mondatod csak akkor igaz ha konkrétan egy izolált vitaminra gondolunk de itt egyáltalán nem erről van szó. Ha valakinek hiánybetegsége van az nyilván szedjen koncentrált vitaminokat, ásványi anyagokat, v ami az esetében indokolt de amúgy teljességgel felesleges. Egy egészséges embernek nincs szüksége 50kg alma vitamin és ásványi anyag tartalmára, ha már ezt így szóba hoztad. Annyi bogyót szedsz barátom amennyit akarsz én maradok a természetes élelmiszereknél, nehogy már ez rosszabb legyen mint a mesterséges élelemkiegészítők és vitaminok.:D
2020. júl. 10. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/112 anonim ***** válasza:
6%

15os. Nezd, ha a napi C vitaminmennyisegedet megeszed termeszetes elelmiszerekbol akkor ufo vagy.

Nezz utana a mikrobiom vs novenyi mikroelemek vs nagyuzemi terlmeles temakorenek.

Hulyesegetjobb lenne nem ideboffenteni, a bogyo meg a vitamin egy kalap emliteserol nem is beszelve.

-udv: egy Angliaban elo orvos -

2020. júl. 10. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/112 anonim ***** válasza:
76%

Utolsó:

Ugyan nem vagyok orvos és nem is élek angliában, de az EU-ban tudtommal napi 100 mg körüli a javallott C vitamin bevitel minimális mértéke normál esetben. Illetve a napi 1000 mg átlépést egészséges embernek nem ajánják.


Tudtommal 100 gramm nyers gyümölcsben általában 10-20 mg van, de vannak zöldségek (mont pl. a paprika) amiben 100 mg / 100 gramm feletti az érték.


Azért nem tartom sem kivitelezhetetlennek sem irreálisnak, hogy valaki megegyen egy nap 100 gramm nyers paprikát vagy citrusfélét, ahol szintén 50-60 mg / 100 gramm értékek vannak.


Nem véletlen, hogy a skorbut, mint betegség gyakorlatilag eltűnt...

2020. júl. 10. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/112 anonim ***** válasza:
12%

Kedves utolso, igy mar ertelek. nem, C vitaminbol a 100 mg annak a minimuma, hogy elj, mukodj, ne kapj skorbutot. Ennyit valoban be lehet vinni etelekkel.


Kerdes, hosszu tavon mit szol ehhez a szervezeted.

2020. júl. 10. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/112 Salx Narval ***** válasza:
29%
Én is 90-100mg körüli értékről tudok és ez nem az életben maradáshoz elég de nem kívánok ezen tovább vitatkozni. Mindenki tegyen belátása szerint én is ezt teszem.
2020. júl. 10. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/112 anonim ***** válasza:
33%

Rendben :) Kicsit biztam abban, hogy nem kivansz vitatkozni a temaban, mert oszinten szolva hosszadalmas volna kifejteni es mindenki altal erthetoen leirni a biokemiai okokat.


Valoban mindenki azt tesz a testevel, amit szeretne- ebben nem tisztem megakadalyozni senkit.

2020. júl. 10. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!