Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Tegnap óta kapar a torkom....

Tegnap óta kapar a torkom. Kell aggódnom szerintetek?

Figyelt kérdés

Néha kicsit köhögök is és most már nehézlégzésem is van, de elég szorongós vagyok. Elofordul a nehézlegzes nálam amiatt is.

1 hónapja csak biciklizni voltam kint és senkivel nem találkoztam, de a szüleim járnak a boltba

20 éves lány vagyok és elég sokat dohanyoztam már az életemben. De december óta egyáltalán nem. Mennyire kell félnem?


2020. ápr. 18. 02:06
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ez alapján bármi lehet. Koronavírustól kezdve egy random náthavírusig, vagy beképzelt szorongásig...


Ha súlyosbodnának a tünetek akkor háziorvosnak telefon'


Pl 39.5 feletti láz, vagy komolyabb nehézlégzés.

2020. ápr. 18. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
51%
Húsz évesekre már nem jellemző a szorongás. Lásd jutub: szorongásoldás. A dohányzás meg pszichiáter.
2020. ápr. 18. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Aggódj igen nagyon.
2020. ápr. 18. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Kamus.
2020. ápr. 18. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Az első 100 percben részletes orvosi ismertetők, magyarázatok alapján (computer tomográf bizonyítékok által) konkrétan erről is, és általában a tünetek kialakulásának okairól is megértést nyerhetsz, kivéve, ha sajnálod végiggondolni

legalább az első száz percét ennek tinyurl com/y9pgjfnz

2020. ápr. 18. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!