Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Autóimmun SLE beteg elkapja a...

Autóimmun SLE beteg elkapja a koronát, azzal már nem is foglalkoznak, mert nem érdemes?

Figyelt kérdés
Van itt valaki autoimmun beteg?

2020. ápr. 18. 07:29
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
46%

#9, Ja bocs, akkor elbeszéltünk egymás mellett... a "Nem"-et másra értettem.


Így akkor világos.


Amúgy igen, apám 75 totál rendben van, fitt, egészségesen kajál, mozog... van pár kezelt szívpanasza meg magasvérnyomás. Egyszerűen nem tudom elképzelni, hogy ledönti ennyire valami hogy ICre kerül. Évi egyszer elkap egy náthát és ennyi. Mégis most ha elkapja akkor érintett lehet és nem látják el.


Lászlóban tényleg 32 IC ágy van csak? Mert ezeket nem lehet csak úgy bővíteni 100-asával.


Azt se értem Orbán hová akarja tenni a 7500-8000 lélegeztetőt. Hát itt altatni is kell, meg monitorok mellé stb..ez nem csak egy biciklipumpa.

2020. ápr. 18. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

10!


Te pontosan miért is vagy bunko? Mert főorvos a férjed? Ja, értem. Nem "dobálózom szakszavakkal". Leírtam, hoyg nálunk -Hollandiaban-hogy megy. Bemásoljam a cikket?

2020. ápr. 18. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Èn az vagyok SLE beteg
2021. márc. 24. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!