Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Ha a 97 éves idős beteg...

Ha a 97 éves idős beteg nagypapám elkapja a koronavirust akkor meghal bele?

Figyelt kérdés
Szív beteg szegény, otthon fekszik, eléggé gyenge én kórházban dolgozok önkéntesként ahol koronások is vannak szóval van rizikó...
2020. ápr. 21. 14:57
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Bármilyen fertőzés tudja súlyosbítani az alapbetegségét.
2020. ápr. 21. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
83%
Már 104 éves is kigyógyult belőle. Sehol sincs leírva, hogy bele kell halnia, csak veszélyeztetve van, ahogy mindnyájan vagyunk. És fiatal, egészségesek is belehaltak.
2020. ápr. 21. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Vannak idős gyógyultak is, de sajnos, ha ilyen beteg nincsenek jó esélyei. Nem akarok gonosz lenni, de nekem mamám pont a korona előtt került intenzívre egy influenza miatt, pedig nem volt alap betegsége és jóval fiatalabb mint papád(73). Remélem nem lesz semmi baj, kedves dolog az önkénteskedés, de kerülnöd kéne apádat.
2020. ápr. 21. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
3. Én ápolom...
2020. ápr. 21. 20:12
 5/5 anonim ***** válasza:
Akkor viszont az önkénteskedésről kell lemondanod.
2020. ápr. 21. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!