Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Ha nem voltam már évek óta...

Ha nem voltam már évek óta lázas beteg, akkor van rá esély, hogy túlélem a koronavírust?

Figyelt kérdés

Csak enyhébb megfázásaim voltak, minimális rossz közérzettel, de komolyan beteg nem voltam már évek óta. Vagy ezt a koronavírus esetében nehéz megmondani, mire számítsak?

28/N



2020. márc. 10. 12:06
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha egészséges vagy, nem valószínű, hogy belehalj (0,2%); már ha egyáltalán megkapod!

Szerintem h*lye, aki félvállról veszi, de nem kell drámázni!

2020. márc. 10. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
60%

Ez két független dolog.


1. Attól mert nem kaptál el súlyos kórt, még nem jelenti azt hogy védett lennél a korona ellen. Teljesen más, ismeretlen genetikai szerkezet


2. Nem halsz bele... minimálisan kicsi rá az esélyed. Max akkor ha lélegeztetésre szorulnál, de nincs már gép.

2020. márc. 10. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Értem, akkor ez nem olyan jó hír. Egy új betegség szerintem mindig rosszabbul hat az emberre. Lehet, hogy azért nem voltak súlyos influenzás tüneteim az elmúlt években, mert azt már sokszor elkaptam.
2020. márc. 10. 12:41
 4/5 szamo77db ***** válasza:
45%
Tudom, hogy furcsa, de nekem már az is eszembe jutott, hogy talán egy csomó dúsgazdag szemétláda titkosan fejlesztett vegyi fegyvere ez a vírus. Hát nem létezik, hogy ne lehessen ellene tenni semmit!
2020. márc. 10. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is ez egy biológia fegyver. Elvileg Bill és Melinda Gates alpítványa pénzelte az egyik labort ahonnan ”kiszokott” a virus,
2020. márc. 12. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!