Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Anyukámnak lehet korona vírus...

Róbert dávid kérdése:

Anyukámnak lehet korona vírus fertőzés e van nagyon aggódom mit csináljak?

Figyelt kérdés
Tehát minden tünet rá vonatkozik hívta a háziorvos t tappenz rá írta ki. Nagyon panikolok és szorongó egyedül élek vele:ti mit csinál átok a helyembe? Nagyon szeretem őt és nem szeretném hogy bármilyen baja legyen idén tölti be az 50 et. Én 29 éves vagyok.
2020. ápr. 22. 09:28
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
91%
Az egyáltalán nem biztos, hogy a vírus, lehet egy mezei megfázás-influenza is. Miért kell mindig a legrosszabbra gondolni? Nyugodj meg, mert anyukádnak most arra van a legkevesebb szüksége, hogy te pánikolj mellette.
2020. ápr. 22. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%
Ennyi az egész? Se láz, se száraz köhögés, se nehéz légzés? Akkor ez tuti nem korona.
2020. ápr. 22. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
Láza volt éjszaka köhögés is viszont nehéz légzés nem
2020. ápr. 22. 12:29
 14/22 anonim ***** válasza:

Ez alapján jól járt el a háziorvos.


Erre egy mentőkapacitást értelmetlen elpazarolni, mett enyhe eset eddig.


Ha súlyosbodna 3-7 nap múlva, és nehézlégzés, mellkasfájdalom jelentkeznek és magas láz akkor szóljatok be.


A kórházban se tudnának most vele mit csinálni.

2020. ápr. 22. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:
Meg lehet anyukám nak nehéz légzés e a következő napokban? Ettől félek nagyon
2020. ápr. 22. 12:55
 16/22 anonim ***** válasza:
100%

Fáradtság és fejfájás? Az időjárásváltozás...


Tudod, mikor gondolj koronavírusra? Leírom, nekem mi volt:


- 39,6 °C láz, ami hirtelen jött, mondjuk csak egy éjszaka tartott, utána 38-38,5 °C között

- hidegrázás, de olyan szinten, hogy begörcsölt a lábam

- olyan fáradtság, amivel 3 egész napig csak WC-re keltem ki az ágyból. Enni se bírtam

- hasmenés, 5 kilót fogytam 3 nap alatt

- izomfájdalom, görcsök

- őrjítő fejfájás (nem a fájdogál kategória)

- ha lementem a kb 20 darab lépcsőn a konyhába, Ventolint kellett fújkodnom, mert annyira fulladtam, hogy majdnem elájultam

- fullasztó szárazköhögés az elején, majd pár nappal később hurutos, szintén fullasztó, krupp-szerű rohamokkal.


Nyilván van akin ennyire nem tör ki,de akkor meg nincs mit aggódni. Ezt is túléltem, semmi gyógyszer nem segített, csak a Ventolin kicsit lélegezni, de nem lett tüdőgyulladásom még így se, 'csak' hörgőgyulladásom.

2020. ápr. 22. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:
Légyszives segitsetek,mit csináljak hogy ne aggódjak ennyit anyukám miatt :'((. én mentálisan beteg vagyok és gyógyszereket is szedek így nehezebb az egész.
2020. ápr. 22. 15:54
 18/22 anonim ***** válasza:
Azt látom, hogy mentálisan beteg vagy. Ezzel pedig mi nem tudunk mit tenni.
2020. ápr. 22. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:
Fölösleges en aggódom ennyit?
2020. ápr. 22. 17:21
 20/22 anonim ***** válasza:
Igen. De szerintem ezt leírtuk már egy páran, szóval ha eddig nem fogtad fel, akkor már felesleges tovább koptatnunk a billentyűzetet. Akkor aggódj.
2020. ápr. 22. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!